Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Protego Witamina D 2000 j.m.60 kapsułek miękkich , Salvum
search
  • Protego Witamina D 2000 j.m.60 kapsułek miękkich , Salvum

Protego Witamina D 2000 j.m.60 kapsułek miękkich , Salvum

9,99 zł
Salvum
8
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość

  Darmowa dostawa

już od 69 PLN!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Protego Witamina D 2000 j.m. 60 kapsułek miękkich , Salvum

Zawartość opakowania: 60 kapsułek elastycznych

Opis produktu:
PROTEGO Witamina D 2000 j.m. to preparat, który jest niezbędny do prawidłowego rozwoju i utrzymania zdrowych kości i zębów. Wspiera odpowiednie wchłanianie wapnia i fosforu, utrzymując prawidłowy poziom wapnia we krwi. Jednocześnie wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu odpornościowego. Przyjmowanie Witaminy D wskazane jest zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym z powodu mniejszego nasłonecznienia oraz w okresie letnim, gdy ilość wytwarzanej przez organizm witaminy D może być niewystarczająca.

Przeznaczenie:
PROTEGO Witamina D 2000 j.m. jest przeznaczona dla dzieci i dorosłych w celu uzupełnienia diety w witaminę D3. Dla osób po 65 roku życia polecana jest przez cały rok ze względu na obniżoną skórną syntezę witaminy D.

Przeciwwskazania:
Nie należy stosować Witaminy D 2000 j.m. przy nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Kobiety w ciąży i matki karmiące zanim zaczną przyjmować preparat powinny skonsultować się z lekarzem.

Sposób dawkowania:
Zalecane jest stosowanie 1 kapsułki dziennie po posiłku. 1 kapsułka zawiera 2000 j.m. witaminy D. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Skład preparatu:
Olej słonecznikowy, żelatyna, stabilizator (glicerol), witamina D (cholekalcyferol).
1 kapsułka zawiera: zawiera 2000 j.m. witaminy D (1000% ZDS*)
*Zalecane Dzienne Spożycie

Uwaga:
  • Witamina D 2000 j.m. nie może być stosowana jako substytut zróżnicowanej diety. 
  • Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu, gdyż nie wolno stosować przeterminowanego preparatu. 
  • Witaminę D 2000 j.m. należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • Przed użyciem należy bezwzględnie zapoznać się z ulotką, ( opis wskazań, przeciwwskazań, działań niepożądanych i dawkowania oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego) bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany może stanowić zagrożenie życia lub zdrowia.
PKWIU 10.89.19.0
Rodzaj
EAN 5902020378150
BLOZ_07 3032761
Salvum

Produkcja nowoczesnych i skutecznych preparatów wysokiej jakości wymaga odpowiedniego zaplecza technologicznego. Salvum jest przedsiębiorstwem branży farmaceutycznej skupionym na dostarczaniu wysokiej jakości produktów w oparciu o najnowsze zdobycze techniki oraz sprawdzone surowce. Międzynarodowe normy produkcyjne dla produktów leczniczych oraz standaryzacja gwarantują powtarzalność wyrobów firmy Salvum. Ich szeroka gama obejmuje m.in. suplementy diety wzmacniające strukturę kości czy specjalne preparaty dostosowane do potrzeb kobiet ciężarnych. Salvum jako nowoczesne przedsiębiorstwo aktywnie wspiera także inne dziedziny promocji i ochrony zdrowia publicznego. 

3032761
8 Przedmioty

Opis

Typ produktu
Inny

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

 Opinie (0) - Brak moderacji opinii  


Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii.

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.