Slide thumbnail
Muconatural Complete, syrop, 128g, SANOFI
search
  • Muconatural Complete, syrop, 128g, SANOFI

Muconatural Complete, syrop, 128g, SANOFI

23,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 Oceny i opinie pacjentów
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu
  Darmowa dostawa już od 49 PLN!

Dostawa leków od 149 PLN.

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Opis
Muconatural Complete to syrop łagodzący kaszel. Działa na podrażnioną błonę śluzową w sposób fizyczny za pośrednictwem dwóch mechanizmów: sprzyja nawodnieniu śluzu, co umożliwia jego usunięcie drogą fizjologiczną, ponadto zapobiega kontaktowi błony śluzowej z zewnętrznymi czynnikami drażniącymi poprzez tworzenie „filmu” ochronnego. Polisacharydy z babki lancetowatej nawilżają i zmniejszają lepkość śluzu, ułatwiając jego usunięcie, w połączeniu z miodem wykazują właściwości mukoadhezyjne. Flawonoidy z tymianku działają przeciwutleniająco, przyczyniając się do ochrony błony śluzowej. Syrop jest w 100% naturalny. Nie zawiera sztucznych barwników, ani konserwantów. Nie zawiera alkoholu, ani glutenu.

Wskazania
Leczenie suchego i mokrego kaszlu, w szczególności leczenie kaszlu związanego z zakażeniem górnych dróg oddechowych, u dorosłych i dzieci > 1 rż.

Skład
Kompleks Poliflav M.A. (wyselekcjonowany składnik polisacharydowy z babki lancetowatej oraz wyselekcjonowany składnik flawonoidowy z tymianku), miód. Syrop zwiera cukier trzcinowy (4,1 g cukru w 5 ml).

Dawkowanie
Dzieci 1-6 lat: 5ml (1 łyżka miarowa) 2 razy na dobę, dzieci powyżej 6 lat: 10ml (2 łyżki miarowe) 2 razy na dobę, dorośli 10ml (2łyżki miarowe) 2-3 razy na dobę. W razie potrzeby syrop można przyjmować do 4 razy na dobę, również w krótkich odstępach czasu. Wstrząsnąć przed użyciem.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na składniki syropu, w tym alergia na owoce cytrusowe (syrop zawiera naturalne aromaty: pomarańczowy i cytrynowy).

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
PKWIU 10.62.13.0
Rodzaj Wyrób medyczny leczniczy
EAN 5902502319411
BLOZ_07 9088788
9088788

Opis

Typ produktu
Wyrób medyczny

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Bądź pierwszą osobą która oceni produkt na stronie! !

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.