search

Jasnum Sensi, żel, 50g

27,99 zł
USP Zdrowie
11
Ilość

 Oceny i opinie pacjentów
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu
  Darmowa dostawa już od 69 PLN

za pośrednictwem kuriera Pocztex!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Lubrykant wodny Jasnum sensi to specjalistyczny, wysokiej jakości żel intymny, zapewniający dodatkowe nawilżenie okolic intymnych podczas stosunków płciowych i badań ginekologicznych. Nawilża, łagodzi i chroni nabłonek! Nie brudzi bielizny.

Po aplikacji wyrobu Jasnum Sensi na zewnętrzną powierzchnię narządów płciowych, w trakcie stosunku płciowego lub wykonywania badań ginekologicznych, następuje wytworzenie nawilżającej powłoki ochronnej, utrzymującej się w miejscu aplikacji, co znacznie redukuje tarcie i wpływa na zmniejszenie bólu i ochronę nabłonka w przypadku suchości błony śluzowej. Zastosowanie lubrykantu wpływa na ochronę błony śluzowej podczas stosunku oraz wykonywania badań ginekologicznych poprzez wspieranie naturalnego nawilżenia, co pozwala uniknąć mechanicznych mikrouszkodzeń, otarć i podrażnień naskórka oraz śluzówki.

Skład: Glicerol, kwas cytrynowy, hydroksyetyloceluloza, fenyloetanol, glikol kaprylowy, woda oczyszczona.

Sposób użycia:

Przed aplikacją żelu dokładnie umyć ręce.

Żel można stosować w ilości zależnej od potrzeb, kilka razy dziennie, regularnie, bez ograniczeń wiekowych. Produkt należy nałożyć na miejsce narażone na otarcia, przed stosunkiem lub badaniem. Wyrób można stosować w kontakcie z prezerwatywami lateksowymi, poliuretanowymi i poliizoprenowymi.

Żel można aplikować bezpośrednio na prezerwatywę.

Uwaga! Wyrób medyczny Jasnum Sensi nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środków plemnikobójczych.

USP Zdrowie

Międzynarodowe przedsiębiorstwo USP to jeden z bezsprzecznych liderów na rynku leków bez recepty (OTC) w Polsce. Firma jest znana z produkcji i sprzedaży popularnych leków o działaniu przeciwbólowym - Apap oraz Ibuprofen. USP Zdrowie jest także twórcą marek Stoperan, Xenna, Gripex oraz Verdin. Producent zatrudnia około 800 specjalistom wytwarzając rocznie ponad 100 mln opakowań leków. Firma posiada swoje biura w Polsce, na Litwie, Ukrainie, Bułgarii czy w Stanach Zjednoczonych, a jej główna wytwórnia US Pharmacia znajduje się we Wrocławiu. Główną ideą przyświecającą pracownikom USP Zdrowie jest postawienie człowieka, jego zdrowia i potrzeb w centrum działań. 

9106292
11 Przedmioty

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Bądź pierwszą osobą która oceni produkt na stronie! !

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.