Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Aspirin C, 400 mg + 240 mg, tabletki musujące, 10 szt.
search
  • Aspirin C, 400 mg + 240 mg, tabletki musujące, 10 szt.

Aspirin C, 400 mg + 240 mg, tabletki musujące, 10 szt.

25,99 zł
Bayer
3
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość

(4,9/5) z 244 wszystkich opinii
Przeczytaj opinie
  Darmowa dostawa

już od 69 PLN!

  Dbamy o swoich pacjentów

4,9 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Opis
Aspirin C - Produkt leczniczy zawierający składniki działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.
Wskazania
Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i/lub umiarkowanym nasileniu (na przykład bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe). Objawowe leczenie dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy.

Skład
1 tabletka zawiera: substancje czynne: acidum acetylosalicylicum (kwas acetylosalicylowy) 400mg, acidum ascorbicum (witamina C) 240mg oraz substancje pomocnicze: sodu cytrynian bezwodny, sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, sodu węglan bezwodny.

Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

Dawkowanie
Dorośli: jednorazowo od 1 do 2 tabletek musujących - nie należy przyjmować więcej niż 8 tabletek na dobę; młodzież w wieku powyżej 12. lat: wyłącznie na zlecenie lekarza: jednorazowo 1 tabletkę - nie należy przyjmować więcej niż 3 tabletek na dobę. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana nie częściej niż co 4 do 8 godzin. Tabletki należy rozpuścić w szklance wody i wypić musujący płyn. Przyjmować po posiłkach.

Przeciwwskazania
Uczulenie na substancje czynne, inne salicylany lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku; skaza krwotoczna; ostra choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy; ciężka niewydolność serca lub ciężka niewydolność wątroby, lub ciężka niewydolność nerek; jeśli kiedykolwiek występowały napady astmy oskrzelowej, wywoływane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych; jeśli pacjent stosuje jednocześnie lek metotreksat (stosowany między innymi w chorobach nowotworowych) w dawkach 15mg na tydzień lub większych; ostatni trymestr ciąży; dzieci poniżej 12. roku życia.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
PKWIU 21.20.13.0
Rodzaj
EAN 5909990192816
BLOZ_07 4004501
Bayer
4004501
3 Przedmioty

Opis

Typ produktu
Produkt leczniczy
Lek
Lek dostępny bez recepty (OTC)

Uwaga: To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Uwaga: To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

 Opinie (244) - Brak moderacji opinii  


Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Bogumiła P. (2024-06-23)

Ok.

Barbara W. (2024-06-16)

Ok

Julia K. (2024-06-11)

Super

Krystian T. (2024-06-06)

Zakup udany, produkt pełnowartościowy.

Zofia B. (2024-06-01)

ok

Sebastian K. (2024-04-26)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Jolanta W. (2024-04-20)

Bardzo pomaga przy przeziębieniach.

Adriana W. (2024-04-09)

Polecam

Błażej K. (2024-04-04)

Aspirin okazał się skutecznym lekiem.

Karina K. (2024-03-16)

Jestem zawsze zadowolona z tego produktu.

Halina D. (2024-03-10)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu!

Adriana T. (2024-03-06)

Polecam

Szymon M. (2024-03-02)

Błyskawiczna pomoc zachęcająca do zakupu - działanie już po pierwszych objawach.

Katarzyna S. (2024-02-27)

Bardzo sprawny produkt, który spełnia moje oczekiwania. Doskonały wybór.

Marta N. (2024-02-25)

produkt ok

Teresa W. (2024-02-24)

Ok

Błażej K. (2024-02-18)

Super

Henryk P. (2024-01-29)

Ok

Antonina K. (2024-01-20)

Bardzo się cieszę, że produkt działaławie i obniżył temperaturę! Zawsze go stosuję, zawsze mi pomaga.

Maryna L. (2024-01-17)

Jestem zadowolona z efektów tego produktu.

Jadwiga B. (2024-01-14)

najlepszy

Mariusz O. (2024-01-10)

ok

Krzysztof Z. (2023-12-19)

Bardzo dobrze.

Anna G. (2023-12-18)

Bardzo efektywny produkt. Jestem bardzo zadowolona z jego działania.

Edyta P. (2023-12-04)

Zakup udany, produkt działa szybko i cena jest odpowiednia.

Paulina M. (2023-12-04)

Bardzo mi pomógł ten lek. Jest skuteczny w złagodzeniu bólu i objawów przeziębienia. Działanie jest szybkie, co dla mnie jest niezwykle ważne. Jestem zadowolona z zakupu.

Teresa M. (2023-12-03)

Jak wyżej

Aleksandra S. (2023-11-26)

ok

Weronika L. (2023-11-25)

Polecam.

Jacek P. (2023-11-06)

Dobry produkt

Jacek G. (2023-10-27)

POLECAM

Emilia S. (2023-10-22)

Ok

Kinga M. (2023-09-30)

Skuteczny w walce z pierwszymi objawami przeziębienia. Ją zna cały świat.

Paweł J. (2023-09-27)

ok

Joanna D. (2023-09-26)

dobra

Sylwia O. (2023-09-21)

produkt godny polecenia

Beata M. (2023-09-19)

o.k

Maksymilian Ł. (2023-09-16)

Ok

Karol L. (2023-09-12)

Ogromnie zadowolony z zakupu! Skuteczność produktu przechodzi moje oczekiwania – działa niezwykle szybko. Polecam w przypadku przeziębienia.

Szymon Ł. (2023-08-22)

Bardzo zadowolona z efektywności w łagodzeniu bólów migrenowych.

Marzena G. (2023-08-22)

Bardzo jestem zadowolony z zakupu produktu. Działa skutecznie w przypadku przeziębienia i pomógł mi szybko wrócić do zdrowia. Polecam!

Julian P. (2023-08-07)

Bardzo jestem zadowolona z wyboru tego sprawdzonego leku na pierwsze objawy przeziębienia!

Dorota K. (2023-08-07)

Bardzo zadowolona z zakupu. Produkt okazał się skuteczny na początku przeziębienia. Należy jedynie pamiętać, aby nie zażywać wieczorem ze względu na dużą zawartość witaminy C.

Iwona S. (2023-08-01)

Polecam

Oliwia T. (2023-07-31)

Jestem zadowolony z tego leku, który od lat pomaga mi w okresie przeziębień. Musująca formuła sprawia, że jest łatwy do spożycia. Ma przyjemny smak i działa szybko.

Tadeusz W. (2023-07-21)

Jestem zadowolona z zakupu.

Ewelina O. (2023-07-10)

Ok

Michał Ć. (2023-06-15)

jest ok.

Filip J. (2023-05-19)

ok

Małgorzata M. (2023-03-23)

Bardzo polecam ten produkt, świetnie wspomaga w problemach z przeziębieniami. Jestem bardzo zadowolona z jego skuteczności i działania.

Alina D. (2023-03-16)

Skuteczna

Iryna K. (2023-03-13)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Iwona O. (2023-03-03)

Bardzo się cieszę z pomocy, która okazała się bardzo ważna. Dziękuję.

Janina K. (2023-02-28)

Bardzo byłam zadowolona z efektywnego wsparcia w walce z przeziębieniem.

Ewelina C. (2023-02-24)

Ok

Henryk M. (2023-02-11)

Super

Maria T. (2023-02-05)

Polecam

Adrian S. (2023-02-02)

ok

Marek B. (2023-01-25)

Ok

Emil R. (2023-01-15)

Godny polecenia.

Kamila K. (2022-12-20)

Bardzo się cieszę z zakupu tego produktu, ponieważ okazuje się on pomocny w moim codziennym funkcjonowaniu.

Paweł P. (2022-10-10)

Zakupiłam aspirynę, to znany i skuteczny lek. Jestem zadowolona z jego działania podczas gorączki i przeziębienia.

Grażyna R. (2022-09-29)

Polecam

Sabina K. (2022-07-17)

Jestem bardzo zadowolony z tego produktu. Działa szybko, już po kilku minutach widać efekty, a jedno opakowanie wystarcza na około 4-6 godzin.

Sławomir I. (2022-07-17)

OK

Maria Z. (2022-07-16)

wszystko ok

Stanisław P. (2022-07-07)

super polecam

Zuzanna A. (2022-07-07)

Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego leku. Jest skuteczny, niedrogi i w formie tabletek musujących, co ułatwia stosowanie.

Sławomir Ś. (2022-07-05)

ok

Aniela S. (2022-06-28)

Bardzo się cieszę z zakupu kremów. Są naprawdę skuteczne i spełniają moje oczekiwania. Jako kobieta polecam je wszystkim zainteresowanym.

Kamila Z. (2022-06-16)

szybkość działania

Grzegorz M. (2022-06-10)

Jestem bardzo zadowolony z zakupu, wszystko przebiegło gładko i sprawnie.

Emil K. (2022-06-01)

Bardzo pomocny.

Kazimierz G. (2022-05-25)

bardzo dobra

Marek K. (2022-05-23)

Jestem zadowolony z zakupu leku Aspirin C, który skutecznie pomógł mi w walce z przeziębieniem. Dzięki sile witaminy C czułem się lepiej. Gorąco polecam!

Paweł N. (2022-05-21)

Aspiryna jest niezastąpiona w mojej domowej apteczce, stanowi solidną pomoc w potrzebie.

Ewelina K. (2022-05-17)

Polecam

Anna S. (2022-05-16)

Polecam

Daniel S. (2022-05-13)

Bardzo się cieszę z zakupu tego produktu. Jestem zadowolony z jego jakości i działania.

Karol K. (2022-05-04)

Polecam

Elżbieta L. (2022-04-23)

dobra jakość

Monika M. (2022-04-14)

dobry produkt

Mariusz W. (2022-04-11)

Bardzo zadowolony z szybkiego działania w przypadku migrenowych bólów głowy.

Hubert L. (2022-04-07)

Przy przeziębieniu zawsze warto mieć w domowej apteczce więcej niż tylko syrop.

Maria L. (2022-04-07)

Jestem zadowolona z zakupu tego produktu, który moim zdaniem jest skuteczny. Możemy liczyć na niego, kiedy tylko mój mąż zaczyna źle się czuć, sięgając po tabletke wieczorem.

Marta B. (2022-03-25)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tych tabletek rozpuszczalnych. Są one dobre, skuteczne i łatwo przyswajalne, zwłaszcza podczas przeziębienia.

Aleksandra F. (2022-03-16)

polecam

Celina Ś. (2022-03-13)

Bardzo zadowolona z zakupu! Produkt spełnił moje oczekiwania i był w atrakcyjnej cenie. Na pewno ponownie bym go zakupiła. Polecam!

Julia K. (2022-03-12)

Dobry produkt polecam

Julian S. (2022-02-02)

Super

Adam P. (2022-01-31)

..

Piotr P. (2022-01-17)

Pomaga

Iwona D. (2022-01-16)

Jestem zadowolony z zakupu ASPIRIN C 10 TABL. Pomogło mi w złagodzeniu kaca.

Mariusz C. (2022-01-15)

Produkt spełnił moje oczekiwania. Jestem zadowolona z zakupu.

Nataliia K. (2022-01-14)

Jestem znakomitym rozwiązaniem na przeziębienie aspiryna z witaminą C. Wystarczy jedna albo dwie tabletki na początku, a dolegliwości znikają.

Sebastian D. (2022-01-11)

Polecam

Zofia M. (2022-01-08)

Zakupiłem ten lek i jestem z niego bardzo zadowolony. Jedynym minusem jest dla mnie rozmiar opakowania, które okazało się być za małe.

Jan Z. (2022-01-06)

Jestem zadowolona z zakupu Aspiryny, gdyż jest to znany i skuteczny lek.

Jagoda B. (2022-01-05)

Bardzo się cieszę z zakupu. Lek działa rewelacyjnie przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, co jest dla mnie bardzo ważne, chociaż jego smak nie jest zbyt przyjemny.

Renata W. (2022-01-02)

Bardzo dobry produkt, godny polecenia do zimowej profilaktyki. Jesteśmy zadowoleni z zakupu.

Wojciech W. (2022-01-01)

Ok

Aleksandra K. (2021-12-29)

polecam

Paweł L. (2021-12-24)

Ok

Dawid B. (2021-12-08)

o.k.

Jan W. (2021-11-07)

Ok

Patrycja K. (2021-10-28)

Super

Bożena R. (2021-10-15)

Ok

Łukasz P. (2021-10-12)

Mój mąż uwielbia ten produkt. Zawsze sięga po niego, gdy czuje się trochę gorzej z powodu przeziębienia. Jest z niego zadowolony.

Agnieszka C. (2021-09-17)

Korzystam z tych tabletek od dłuższego czasu. Wszyscy członkowie mojej rodziny sięgają po nie jako pierwszą barierę ochronną, gdy tylko czują, że coś zaczyna je ograniczać.

Aneta B. (2021-08-02)

Ok

Halina K. (2021-07-31)

Bardzo zadowolony z zakupu, produkt pomógł mi w rozwiązaniu problemu.

Jakub Ś. (2021-07-30)

:)

Amelia S. (2021-07-09)

Bardzo zadowolona z zakupu skutecznego leku na grypę.

Dorota T. (2021-07-04)

polecam

Anna T. (2021-06-23)

Bardzo jestem zadowolony z zakupu.

Grzegorz M. (2021-06-18)

dziala

Kazimierz W. (2021-06-17)

Bardzo zadowolony z działania tego produktu. Pomaga na kaszel i przeziębienie. Polecam!

Kamil M. (2021-06-15)

Zakup spełnił moje oczekiwania, produkt okazał się skuteczny.

Andrzej S. (2021-06-11)

Bd

Lena Ś. (2021-06-11)

ok

Krystyna K. (2021-06-03)

super

Małgorzata S. (2021-05-31)

Bardzo jestem zadowolona z zakupu.

Magdalena K. (2021-05-24)

ok

Adrian K. (2021-05-23)

Bardzo polecam ten produkt ze względu na jego dobra jakość i atrakcyjną cenę. Jest przystępny dla każdej z nas i spełnia oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Stefania K. (2021-04-30)

Ok

Barbara G. (2021-04-11)

ok

Szymon S. (2021-04-07)

Zakupiłem sprawdzony produkt i jestem zadowolony z efektów jego użytkowania.

Zygfryd W. (2021-04-03)

OK

Adam G. (2021-03-30)

Dobry

Pola Ś. (2021-03-17)

super

Piotr W. (2021-03-10)

bez uwag

Kazimierz J. (2021-03-02)

Polecam

Krystyna W. (2021-02-27)

Ostatnio mój partner zaczął stosować ten lek jako wsparcie w okresach osłabienia organizmu. Widzę, że pomaga mu w powrocie do dobrej formy. Jestem zadowolona z efektów.

Emilia D. (2021-02-26)

Produkt spełnił moje oczekiwania.

Oliwia S. (2021-02-19)

Aspiryna bardzo dobrze działa na moją Mamę, zapobiegając rozwinięciu się przeziębienia. Jest bardzo zadowolona z jej skuteczności.

Martyna M. (2021-02-13)

Jestem bardzo zadowolona z efektów tego środka na przeziębienie.

Marta K. (2021-02-13)

Ok

Teresa S. (2021-02-09)

Jestem bardzo zadowolona z tego preparatu.

Maria K. (2021-01-29)

dobry produkt

Stanisław K. (2021-01-22)

bardzo dobry produkt

Ewelina M. (2021-01-09)

dobry

Zbigniew G. (2021-01-08)

Polecam

Mateusz K. (2020-11-29)

..

Jadwiga N. (2020-11-20)

polecam

Bożena L. (2020-11-06)

OK

Pola M. (2020-11-03)

polecam

Monika O. (2020-10-22)

Jestem zadowolony z efektów, kiedy przy przeziębieniu przyjmuję to na noc.

Paweł Ś. (2020-10-11)

Od dawna korzystam z tego produktu i zawsze jestem zadowolony z jego jakości.

Jacek K. (2020-10-03)

Produkt stosuję czasami i lubię mieć go w domowej apteczce.

Martyna S. (2020-09-30)

Jestem zawsze zadowolony z tego produktu.

Marcin S. (2020-09-16)

:)

Piotr T. (2020-09-15)

Ok

Mateusz Ś. (2020-08-31)

polecam

Roman R. (2020-08-25)

Polecam

Igor M. (2020-08-19)

Zgodnie z oczekiwaniem!

Dariusz K. (2020-08-12)

Zakupiony lek spełnił moje oczekiwania.

Zenon N. (2020-07-26)

Super

Arkadiusz S. (2020-06-30)

rewelacja

Kamil S. (2020-06-26)

Polecam

Grzegorz L. (2020-06-10)

Bardzo zadowolony z zakupu - produkt okazał się skuteczny i działał szybko.

Kacper O. (2020-06-07)

Ok!

Bartłomiej G. (2020-05-29)

ok

Kornel K. (2020-05-25)

Bardzo zadowolona z zakupu!

Barbara W. (2020-05-10)

Zachęcam do dbania o układ odpornościowy i stosowania profilaktyki zdrowotnej.

Kamil K. (2020-04-29)

Polecam.

Renata G. (2020-04-21)

Skuteczny

Dawid B. (2020-04-08)

Super

Joanna K. (2020-04-05)

Jestem zadowolona z zakupu tego produktu. Polecam go innym z powodu dobrej ceny i jakości.

Wanda S. (2020-03-26)

Bardzo zadobrze zaskoczona efektem działania zakupionego produktu.

Iga A. (2020-03-13)

Jestem bardzo zadowolona z tego sprawdzonego i bardzo dobrego produktu. Gorąco polecam!

Mariola W. (2020-03-03)

Zgodnie z opisem

Zbigniew J. (2020-02-21)

Produkt spełnia moje oczekiwania. Bardzo się cieszę z zakupu, szczególnie w okresie jesieni.

Maja Z. (2020-02-16)

dobry produkt

Lech M. (2020-02-07)

Jestem zadowolona z zakupu.

Natalia B. (2020-01-30)

ok

Sandra S. (2020-01-23)

Ok

Anna M. (2020-01-18)

ok

Mariusz B. (2020-01-16)

Polecam

Ewa K. (2020-01-16)

Jestem zadowolony z zakupu aspiryny.

Wiktor W. (2020-01-04)

bardzo dobry.

Mirosława M. (2019-12-22)

WSZYSTKO OK

Bożena P. (2019-12-08)

dobry produkt

Beata D. (2019-12-01)

Bardzo polecam aspirynę w tabletkach - działa szybko i skutecznie na różne rodzaje bólu, w tym bóle głowy, mięśni czy brzucha. Świetna opcja również na kaca. Mimo niezbyt przyjemnego smaku po rozpuszczeniu w wodzie, efektywność tego leku jest warta tego małego dyskomfortu. Jestem zadowolony z zakupu.

Jan K. (2019-11-24)

Rewelacja

Grzegorz W. (2019-11-23)

polecam

Zofia N. (2019-11-19)

...

Tomasz K. (2019-11-13)

polecam

Anna W. (2019-10-02)

Produkt okazał się skuteczny i w miarę przystępny cenowo. Gorąco polecam.

Łukasz M. (2019-09-22)

Super

Robert W. (2019-09-22)

Zakupione leki szybko pomogły mi w walce z przeziębieniem i bólem mięśni. Jestem zadowolony z efektów.

Bogdan P. (2019-09-16)

Produkt jest dokładnie tym, czego potrzebowałam. Jest idealny, bez zbędnych dodatków czy udziwnień.

Kornelia W. (2019-08-20)

Produkt spełnił moje oczekiwania.

Artur D. (2019-07-30)

bez uwag

Magdalena J. (2019-07-29)

Produkt sprawdzony i bardzo pomocny w profilaktyce zdrowia. Zdecydowanie polecam! ☺️

Michał Z. (2019-07-28)

Super

Anna M. (2019-07-26)

Bardzo skuteczne

Andrzej B. (2019-07-19)

Bardzo się cieszę z zakupu, produkt działa w pełni zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Barbara N. (2019-07-09)

Jestem bardzo zadowolony z tego leku przy przeziębieniu i początkowych objawach choroby. Dobrze radzi sobie z katarem oraz bólem głowy. Przyjęty przed snem ułatwia także zasypianie.

Marek S. (2019-06-29)

Bardzo dobry wybór lekarstw na gorączkę, szczególnie we wczesnym stadium choroby. Zawsze mam je pod ręką i polecam innym.

Krystian W. (2019-06-29)

Ok

Dawid T. (2019-06-29)

spełnia moje oczekiwania

Jan K. (2019-06-28)

OK.

Zofia M. (2019-06-24)

Bardzo skuteczny środek, zastosowany zaraz po pojawieniu się pierwszych objawów na prawdę pomaga.

Dagmara Z. (2019-06-04)

Bardzo sprawny produkt.

Daniel M. (2019-06-01)

Jestem zadowolony z zakupu skutecznego środka na przeziębienie.

Wojciech C. (2019-05-26)

Jestem bardzo zadowolona z szybkiej przyswajalności tego produktu w organizmie.

Sylwia S. (2019-05-23)

Jestem bardzo zadowolona z efektywności tego produktu przy przeziębieniu i bólach. Polecam go innym.

Joanna M. (2019-05-12)

dobra cena

Anna G. (2019-05-09)

Jestem zachwycona tą klasyczną aspiryną. Doskonale się wchłania, nie irytuje żołądka i nie zawiera zbędnych dodatków, które mogłyby wpłynąć na jej skuteczność. Zdecydowanie polecam!

Alina D. (2019-04-20)

ok

Maciej K. (2019-04-18)

Polecam.

Maria B. (2019-04-16)

Bardzo dobry

Beata K. (2019-04-15)

Cieszę się, że mogłam korzystać z aspiryny, którą zamówiłam taniej.

Natalia B. (2019-04-13)

Bardzo się cieszę z zakupu.

Bartosz M. (2019-04-06)

spełnia oczekiwania

Maciej K. (2019-03-28)

Szybkie działanie

Marcin Ż. (2019-02-22)

Bardzo zadowolony z zakupu, produkt jest prosty w obsłudze.

Paweł S. (2019-02-13)

ok

Szymon C. (2019-02-13)

Polecam

Zbigniew S. (2019-01-20)

Polecam

Antoni B. (2019-01-10)

Ok

Klaudia C. (2018-12-31)

spełnia moje oczekiwania

Krzysztof K. (2018-12-08)

ok

Krzysztof W. (2018-12-07)

Polecam!

Stanisława K. (2018-12-02)

Jestem bardzo zadowolony z zakupu aspiryny. W czasie infekcji i przeziębienia warto sięgnąć po ten lek, pomaga mi uniknąć nieprzyjemnych objawów.

Wojciech B. (2018-11-23)

Nigdy nie zawiedłem się na tych tabletkach na przeziębienie. Zawsze mi pomagają.

Robert P. (2018-11-17)

Bardzo szybko działająca, zdecydowanie polecam na bóle reumatyczne.

Krystyna M. (2018-11-14)

OK

Marta K. (2018-11-11)

polecam

Sławomir J. (2018-11-05)

Ok

Władysław W. (2018-10-27)

O.k

Filip S. (2018-10-26)

super cena

Barbara C. (2018-10-12)

OK

Kamil M. (2018-09-22)

ok

Wiktor K. (2018-09-19)

Jestem zadowolona z szybkiej reakcji tego leku. Kiedy czuję się źle, sięgam po niego i następnego dnia znów czuję się zdrowa. Choć nie jestem fanką jego smaku, to doceniam skuteczność leku ponad walory smakowe.

Iryna W. (2018-09-16)

skuteczna

Wacław F. (2018-09-06)

najlepszy

Jakub S. (2018-07-16)

dobra

Józef T. (2018-07-08)

Zamówiłem dwie tabletki i po ich spożyciu przed snem, zauważyłem wyraźną poprawę przy pierwszych objawach przeziębienia. Naprawdę warto!

Krzysztof M. (2018-07-07)

pozytywnie

Renata K. (2018-07-06)

produkt ok

Tadeusz Ż. (2018-06-13)

Ok

Witold N. (2018-05-29)

polecam

Dominika L. (2018-05-26)