Prezerwatywy DUREX PleasureMax nawilżane 3 sztuki, Reckitt
search
  • Prezerwatywy DUREX PleasureMax nawilżane 3 sztuki, Reckitt

Prezerwatywy DUREX PleasureMax nawilżane 3 sztuki, Reckitt

11,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Darmowa dostawa

tylko teraz dostępna dla każdego zamówienia!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Prezerwatywy DUREX Pleasuremax nawilżane 3 szt.

Ilość: 3 szt.

Średnica prezerwatywy: 56 mm

Opis produktu:
Durex Pleasuremax to prezerwatywy prążkowane z wypustkami, które pokryte są środkiem nawilżającym. Zapewniają stymulację obojga partnerów, gdyż mają specjalnie zaprojektowany kształt. Prążki zostały umieszczone u nasady prezerwatywy, by zapewniać stymulację łechtaczki partnerki. Durex Pleasuremax wykonane są z przezroczystej, naturalnej gumy lateksowej, a każda zakończona jest zbiorniczkiem. Prążki i wypustki oraz specjalny żel dają partnerom różnorodność doznań. Specjalny kształt Easy-On zapewnia użytkownikowi większy komfort zakładania i lepsze dopasowanie prezerwatywy. Prezerwatywy są testowane dermatologicznie i w 100% testowane elektronicznie. Dzięki specjalnej technologii produkcji prezerwatywy Durex Pleasuremax mają delikatniejszy zapach.


Uwaga:
  • Dana prezerwatywa służy wyłącznie do jednokrotnego użytku. 
  • Prezerwatywy Durex Pleasuremax należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od działania promieni słonecznych.
  • Możliwe jest bezpieczne użycie wszystkich żeli intymnych z serii Durex Play razem z prezerwatywami, w przeciwieństwie do lubrykantów stworzonych na bazie substancji oleistych, które mogą uszkodzić prezerwatywę.
  • Należy pamiętać, że żadna metoda nie zapewnia 100% ochrony przed ciążą, HIV i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.
  • Przed użyciem należy uważnie przeczytać ulotkę znajdującą się wewnątrz opakowania, zwłaszcza jeśli prezerwatywa ma być użyta w trakcie stosunku analnego lub oralnego.

Przeciwwskazania i środki ostrożności:
Prezerwatyw Durex Pleasuremax nie należy stosować w przypadku uczulenia na lateks. Produkt może powodować podrażnienia. Po wystąpieniu reakcji alergicznej należy przerwać używanie prezerwatywy, a jeśli dyskomfort będzie się utrzymywał należy skonsultować się z lekarzem.

PKWIU 22.19.71.0
Rodzaj Wyrób medyczny inny
EAN 5038483175545
BLOZ_07 9039231
9039231
2 Przedmioty