Prezerwatywy DUREX PleasureMax nawilżane 12 sztuk, Reckitt
search
  • Prezerwatywy DUREX PleasureMax nawilżane 12 sztuk, Reckitt

Prezerwatywy DUREX PleasureMax nawilżane 12 sztuk, Reckitt

32,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

  Darmowa dostawa

tylko teraz dostępna dla każdego zamówienia!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Prezerwatywy DUREX Pleasuremax nawilżane 12 szt.

Ilość: 12 szt.

Średnica prezerwatywy: 56 mm

Opis produktu:
Durex Pleasuremax to prezerwatywy prążkowane z wypustkami, które pokryte są środkiem nawilżającym. Zapewniają stymulację obojga partnerów, gdyż mają specjalnie zaprojektowany kształt. Prążki zostały umieszczone u nasady prezerwatywy, by zapewniać stymulację łechtaczki partnerki. Durex Pleasuremax wykonane są z przezroczystej, naturalnej gumy lateksowej, a każda zakończona jest zbiorniczkiem. Prążki i wypustki oraz specjalny żel dają partnerom różnorodność doznań. Specjalny kształt Easy-On zapewnia użytkownikowi większy komfort zakładania i lepsze dopasowanie prezerwatywy. Prezerwatywy są testowane dermatologicznie i w 100% testowane elektronicznie. Dzięki specjalnej technologii produkcji prezerwatywy Durex Pleasuremax mają delikatniejszy zapach.


Uwaga:
  • Dana prezerwatywa służy wyłącznie do jednokrotnego użytku. 
  • Prezerwatywy Durex Pleasuremax należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od działania promieni słonecznych.
  • Możliwe jest bezpieczne użycie wszystkich żeli intymnych z serii Durex Play razem z prezerwatywami, w przeciwieństwie do lubrykantów stworzonych na bazie substancji oleistych, które mogą uszkodzić prezerwatywę.
  • Należy pamiętać, że żadna metoda nie zapewnia 100% ochrony przed ciążą, HIV i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.
  • Przed użyciem należy uważnie przeczytać ulotkę znajdującą się wewnątrz opakowania, zwłaszcza jeśli prezerwatywa ma być użyta w trakcie stosunku analnego lub oralnego.

Przeciwwskazania i środki ostrożności:
Prezerwatyw Durex Pleasuremax nie należy stosować w przypadku uczulenia na lateks. Produkt może powodować podrażnienia. Po wystąpieniu reakcji alergicznej należy przerwać używanie prezerwatywy, a jeśli dyskomfort będzie się utrzymywał należy skonsultować się z lekarzem.
PKWIU 22.19.71.0
Rodzaj Wyrób medyczny inny
EAN 5038483193051
BLOZ_07 9039240
9039240