Prezerwatywy DUREX Arouser 3 sztuki , Reckitt
search
  • Prezerwatywy DUREX Arouser 3 sztuki , Reckitt

Prezerwatywy DUREX Arouser 3 sztuki , Reckitt

9,90 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Darmowa dostawa

tylko teraz dostępna dla każdego zamówienia!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Prezerwat. DUREX Arouser 3 szt.

Ilość: 3 szt.

Średnica prezerwatywy: 53 mm

Opis produktu:
Prezerwatywy Durex Arouser wykonane są z naturalnej, przezroczystej gumy lateksowej, mają prążkowaną powierzchnię , co wpływa na spotęgowanie doznań partnerów w trakcie uprawiania seksu. Dodatkowo nasączone są środkiem nawilżającym , co powoduje, że produkt jest miękki i delikatny w dotyku. Każda prezerwatywa jest zakończona zbiorniczkiem, nie zawiera środka plemnikobójczego. Produkt jest testowany dermatologicznie oraz w 100% testowany elektronicznie.

Uwaga:
  • Daną prezerwatywę można użyć tylko jeden raz.
  • Prezerwatywy Durex Arouser należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od działania promieni słonecznych.
  • Możliwe jest bezpieczne użycie wszystkich żeli intymnych z serii Durex Play razem z prezerwatywami, w przeciwieństwie do lubrykantów stworzonych na bazie substancji oleistych, które mogą uszkodzić prezerwatywę.
  • Należy pamiętać, że żadna metoda nie zapewnia 100% ochrony przed ciążą, HIV i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.
  • Przed użyciem należy uważnie przeczytać ulotkę znajdującą się wewnątrz opakowania, zwłaszcza jeśli używa się prezerwatywy przy stosunku analnym lub oralnym.
PKWIU 22.19.71.0
Rodzaj
EAN 5010232964853
BLOZ_07 7006841
7006841
2 Przedmioty