Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Apap 500mg x 24 tabl.
search
  • Apap 500mg x 24 tabl.

Apap 500mg, 24 tabletki powlekane

15,99 zł
USP Zdrowie
30
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość

  Darmowa dostawa

już od 69 PLN!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Wskazania:

Lek Apap zalecany jest do stosowania przy bólach różnego pochodzenia, takich jak: bóle głowy (w tym napięciowe bóle głowy), menstruacyjne, zębów, mięśni, kostno-stawowe, gardła, nerwobóle oraz gorączka, np. w przeziębieniu i grypie. APAP to lek dla osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12. roku życia.

Właściwości:

Apap jako substancję czynną zawiera paracetamol. Paracetamol charakteryzuje się działaniem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Nie wykazuje działania przeciwzapalnego. Paracetamol nie podrażnia żołądka oraz nie hamuje agregacji płytek krwi i krzepnięcia. Podany doustnie wchłania się w 60% i osiąga maksymalne stężenie po ok. 1 godzinie. Apap z powodzeniem może być stosowany w alergii,  z innymi lekami oraz może być stosowany nawet przy nadciśnieniu tętniczym. Skutecznie niweluje bóle głowy, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, gorączkę w przeziębieniu i grypie oraz bóle mięśni.

Skład:

substancja czynna: paracetamol (Paracetamolum) - 500 mgsubstancje pomocnicze: wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy

Stosowanie:

Dorośli: 1-2 tabletki powlekane (500-1000 mg paracetmolu), w razie konieczności 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 tabletek powlekanych w ciągu doby, czyli 4 g paracetamolu na dobę).Młodzież w wieku powyżej 12 lat: 1 tabletka powlekana, czyli 500 mg paracetamolu, w razie konieczności 3 do 4 razy na dobę.Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami.Bez konsultacji z lekarzem nie należy stosować leku, w przypadku gdy ból utrzymuje się dłużej niż 5 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni.Zaleca się przyjmowanie leku na czczo, gdyż pozwala to na przyspieszenie jego działania.
Ważne informacje:Lek Apap jest niewskazany  w przypadku gdy u pacjenta:- wcześniej stwierdzono uczulenie na paracetamol lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku,- występuje ciężka niewydolność wątroby lub nerek,- występuje wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej lub reduktazy methemoglobinowej,- u dzieci w wieku poniżej 12 lat.Podczas stosowania leku nie powinno się spożywać alkoholu.

Opakowanie:

24 tabletki

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

PKWIU 21.20.13.0
Rodzaj
EAN 5909990296040
BLOZ_07 3000903
USP Zdrowie

Międzynarodowe przedsiębiorstwo USP to jeden z bezsprzecznych liderów na rynku leków bez recepty (OTC) w Polsce. Firma jest znana z produkcji i sprzedaży popularnych leków o działaniu przeciwbólowym - Apap oraz Ibuprofen. USP Zdrowie jest także twórcą marek Stoperan, Xenna, Gripex oraz Verdin. Producent zatrudnia około 800 specjalistom wytwarzając rocznie ponad 100 mln opakowań leków. Firma posiada swoje biura w Polsce, na Litwie, Ukrainie, Bułgarii czy w Stanach Zjednoczonych, a jej główna wytwórnia US Pharmacia znajduje się we Wrocławiu. Główną ideą przyświecającą pracownikom USP Zdrowie jest postawienie człowieka, jego zdrowia i potrzeb w centrum działań. 

3000903
30 Przedmioty

Opis

Typ produktu
Produkt leczniczy
Marka
APAP

Uwaga: To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

 Opinie (0) - Brak moderacji opinii  

There are no reviews for this product yet.

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.