Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Hascovir Control, 200mg, 25 tabletek
search
  • Hascovir Control, 200mg, 25 tabletek

Hascovir Control, 200mg, 25 tabletek

27,00 zł
Hasco
10
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość

  Darmowa dostawa

już od 69 PLN!

  Dbamy o swoich pacjentów

4,9 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Opis
Hascovir Control to lek przeciwwirusowy, który hamuje namnażanie się wirusów grupy Herpes.

Wskazania
Leczenie nawrotowej opryszczki warg i twarzy wywołanej przez wirus opryszczki pospolitej (Herpes simplex) u dorosłych. Preparat może być stosowany jedynie u pacjentów, u których w przeszłości rozpoznano zakażenie wirusem opryszczki pospolitej.

Skład
1 tabletka zawiera substancję czynną: acyklowir 200mg,
Pozostałe składniki: laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), skrobia ziemniaczana, magnezu stearynian.

Działanie

Przeciwwirusowe.

Dawkowanie
Doustnie. Dorośli: stosowanie doustne dawki leku wynoszącej 200mg pięć razy na dobę, co 4 godziny przez okres 5 dni.
W przypadku nawracających infekcji leczenie należy zacząć już w momencie odczuwania objawów zapowiadających, takich jak świąd, pieczenie, uczucie napięcia oraz po pojawieniu się pierwszych zmian.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na acyklowir, walacyklowir lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
PKWIU 21.20.13.0
Rodzaj
EAN 5904055004271
BLOZ_07 3168242
Hasco

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek zostało założone w 1984 roku przez doktora Stanisława Hana. W pierwszych latach działalności firma zajmowała się głównie produkcją kosmetyków, jednak w późniejszym czasie portfolio jej produktów wzbogaciło się o produkty lecznicze, a także środki wykorzystywane do odkażania ran. Rozszerzając swoją działalność Hasco uzyskało w 1999 roku międzynarodowy certyfikat GMP dzięki czemu mogło rozpocząć dystrybucję i sprzedaż swoich produktów także poza granicami naszego kraju m.in. na rynkach Bliskiego Wschodu oraz Europy Zachodniej. Obecnie w ofercie polskiego producenta znajduje się około 400 różnych wyrobów.

3168242
10 Przedmioty

Opis

Typ produktu
Produkt leczniczy
Lek
Lek dostępny bez recepty (OTC)

Uwaga: To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Uwaga: To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

 Opinie (0) - Brak moderacji opinii  


Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii.

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.