Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Lirra Gem, 5mg, 7 tabletek
search
  • Lirra Gem, 5mg, 7 tabletek

Lirra Gem, 5mg, 7 tabletek

7,99 zł
Glenmark
8
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość

  Darmowa dostawa

już od 69 PLN!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Opis
Lirra Gem jest lekiem przeciwalergicznym.

Wskazania
Objawowe leczenie alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa (w tym przewlekłego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa) i pokrzywki u dorosłych i dzieci w wieku od 6 lat.

Skład
Substancją czynną leku jest lewocetyryzyny dichlorowodorek. Każda tabletka powlekana zawiera 5 mg lewocetyryzyny dichlorowodorku. Pozostałe składniki to:celuloza mikrokrystaliczna, laktoza jednowodna, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian, hypromeloza (E464), tytanu dwutlenek (E171) i makrogol 400.
 
Działanie
Przeciwalergiczne

Dawkowanie
Doustnie, dorośli 1 tabletka dziennie. Lek Lirra Gem należy połykać w całości, popijając wodą.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na substancję czynną, cetyryzynę, hydroksyzynę, jakiekolwiek inne pochodne piperazyny lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Pacjenci z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
PKWIU 21.20.13.0
Rodzaj
EAN 5909991019747
BLOZ_07 3246951
Glenmark

Ponad 10 letnia obecność na polskim rynku marki Glenmark sprawia, iż producent może cieszyć się zaufaniem i uznaniem szerokiego grona konsumentów. Portfolio produktów firmy obejmuje leki zarówno dostępne na receptę jak i OTC oraz nowoczesne suplementy diety i dermokosmetyki. Wysoka jakość produktów Glenmark sprawia, że chętnie są polecane przez lekarzy oraz farmaceutów. Jednocześnie producent udowadnia, że skuteczność działania nie musi wiązać się z wygórowaną ceną. Co ważne działalność Glenmark obejmuje zarówno proces produkcyjny jak i dystrybucję - dzięki temu przedsiębiorstwo posiada pełną kontrolę nad oferowanymi produktami. 

3246951
8 Przedmioty

Opis

Typ produktu
Produkt leczniczy
Lek
Lek dostępny bez recepty (OTC)

Uwaga: To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Uwaga: To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

 Opinie (0) - Brak moderacji opinii  


Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii.

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.