Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Podgrzewacz do butelek, AVENT

9076947

8710103654810

Avent

Produkt nowy

1 Sztuka

Ostrzeżenie: W magazynie pozostały ostatnie sztuki.

154,00 zł

Oceny i recenzje użytkowników

Nikt jeszcze tego nie ocenił

Darmowa dostawa już od 180zł

Szybka płatność z Przelewy24 i PayU

Dbamy o swoich pacjentów

Więcej informacji

gPHILIPS AVENT Podgrzewacz do butelek i słoiczków


Ilość : 1 sztuka


Opis produktu:

Podgrzewacz przeznaczony jest do łagodnego, równomiernego i delikatnego podgrzewania mleka, dzięki czemu dziecko zawsze otrzymuje pokarm w optymalnej i bezpiecznej  dla niego temperaturze. Produkt jest bardzo wygodny w obsłudze i zdecydowanie bezpieczniejszy od kuchenki mikrofalowej. Podgrzanie pokarmu o objętości 150 ml zajmuje zaledwie 3 minuty. W urządzeniu wmontowany jest specjalny inteligentny czujnik, który kontroluje temperaturę,  zapobiega przegrzewaniu i powstawaniu gorących punktów oraz wskaźnik, który informuje, że mleko jest już gotowe do spożycia przez malucha. Dzięki kilku ustawieniom podgrzewania użytkownik ma możliwość dostosowania temperatury mleka do aktualnych potrzeb dziecka. Urządzenie utrzymuje właściwą temperaturę przez 20 minut a po tym czasie wyłącza się. Dodatkowo podgrzewacz ma funkcję delikatnego rozmrażania butelek. Oprócz mleka istnieje  możliwość łagodnego podgrzewania innego rodzaju jedzenia dla dzieci. Podgrzewacz jest zgodny ze wszystkimi butelkami i pojemnikami PHILIPS AVENT.


Przeznaczenie:

Podgrzewacz przeznaczony jest do łagodnego, równomiernego i delikatnego podgrzewania mleka i innego rodzaju pokarmu lub jego rozmrażania.


Dane techniczne:

wymiary produktu: 160,4 x 139,9 x 148,55 mm (szer. x wys. x głęb.)

Moc  -300 W Pojemność -150 ml

Tabela ilustrująca optymalny czas podgrzewania:

Uwaga:

W podgrzewaczu PHILIPS AVENT  do butelek nie można podgrzewać woreczków do przechowywania pokarmu Philips Avent ani butelek Philips Avent o pojemności 60ml.


PKWIU 9076947
Rodzaj
EAN 8710103654810

Oceny użytkowników

20 innych produktów w tej samej kategorii: