Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Darmowa dostawa
z Poltraf w ten weekend!

Fitostill Plus krop.dooczu 10fiol.a0,5ml
search
  • Fitostill Plus krop.dooczu 10fiol.a0,5ml

Fitostill Plus, krople do oczu, 10x0,5ml, ABOCA

28,99 zł
Aboca
2
Wysyłka w ciągu 72 godzin
Ilość

 Oceny i opinie pacjentów
 (5/5)  - 1 oceny - 1 opinie
Zobacz rozkład
  Darmowa dostawa już od 49,99 PLN

oraz od 129,99 w przypadku leków.

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Krople do oczu w praktycznych jednorazowych, sterylnych fiolkach dają odpowiednią ochronę i wspomagają regenerację zaczerwienionych i zmęczonych oczu. Dzięki formowaniu ochronnej powłoki utrzymują odpowiednie nawilżenie i pozwalają odtworzyć naturalna funkcję nawilżającą oka, tzw. "film łzowy".

Synergia działania składników Fitostill Plus zapewnia efekt kojący. Krople mogą być stosowane zarówno w celu łagodzenia dolegliwości oka, jak i zapobiegania im. Krople do oczu Fitostill Plus są szczególnie polecane osobom, które cierpią na suchość oka (niewystarczające łzawienie) oraz w przypadku zmęczenia i zaczerwienienia oczu spowodowanego czynnikami zewnętrznymi, zarówno bezpośrednimi (pyły atmosferyczne, pyłki, niedostateczna wilgotność powietrza, wiatr, zasolenie, niska temperatura, intensywne promieniowanie słoneczne, używanie soczewek kontaktowych), jak i pośrednimi (praca przy komputerze, oglądanie telewizji, przedłużające się czytanie, prowadzenie samochodu).

Krople do oczu Fitostill Plus są zalecane również do częstego stosowania, kilka razy dziennie. Mogą być używane przez osoby noszące szkła kontaktowe, również kiedy szkła są założone. Krople do oczu Fitostill Plus są dostępne w sterylnych fiolkach jednodawkowych. Nie zawierają konserwantów i barwników.

Zastosowanie: w kojeniu i zapobieganiu stanom podrażnienia oczu, w zmniejszaniu uczucia pieczenia, spowodowanego czynnikami zewnętrznymi i dłuższym wysiłkiem wzrokowym, oraz w przypadku zaczerwienionych oczu. Są szczególnie wskazane dla osób, które cierpią na zespół suchego oka (zmniejszona jakość i ilość produkcji cieczy łzowej).

Sposób użycia: zaleca się wkrapiać 2-3 krople do każdego oka. Fiolka jednodawkowa może zostać ponownie zamknięta po otwarciu. Należy ją zużyć w ciągu 12 godzin. Krople mogą być stosowane przez osoby korzystające ze szkieł kontaktowych, również wtedy, gdy szkła są założone. Po otworzeniu aluminiowej torebki, przydatność do użycia środka przechowywanego w chłodnym i suchym miejscu wynosi 24 miesiące.

Składniki: sól sodowa kwasu hialuronowego, Liguflos (liofilizowany ekstrakt z kwiatów języczkowych rumianku), destylat z kwiatów rumianku, gliceryna roślinna. Pozostałe składniki: fosforan disodu dwunastowodny, chlorek sodu, jednozasadowy fosforan sodu jednowodny, woda do iniekcji.

Ważne wskazówki:
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła; chronić przed światłem. Przechowywać z dala od dzieci. Po otworzeniu aluminiowej torebki, przydatność do użycia środka przechowywanego w chłodnym i suchym miejscu wynosi 24 miesięcy.

Dystrybutor:
Aboca Polska Sp.zo.o.o
ul.Oswobodzenia 1
40-403 Katowice
PKWIU 21.20.13.0
Rodzaj
EAN 8032472005650
BLOZ_07 9058743
Aboca

Aboca jest znanym włoskim producentem branży farmaceutycznej specjalizującym się w naturalnych preparatach medycznych oraz suplementach diety. Korzystne właściwości zdrowotne i najwyższa jakość wyrobów oferowanych przez Aboca są udowodnione przez wieloletnie badania ich właściwości. Od początku działalności założonego przez Valentina Mercatiego przedsiębiorstwa, a więc od 1978 roku główną ideą włoskiej firmy jest poszukiwanie właściwości zdrowotnych w otaczających nas surowcach pochodzenia roślinnego. Dlatego też preparaty i suplementy diety wytwarzane są w zgodzie z najnowszymi trendami z zakresu ekologii, zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska naturalnego. 

9058743
2 Przedmioty

Opis

Typ produktu
Wyrób medyczny

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)
Przez dnia  21 Apr 2020 (Fitostill Plus, krople do oczu, 10x0,5ml, ABOCA) :
(5/5

Opinia

OK

Zgłoś naruszenie

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.