Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Darmowa dostawa
z Poltraf w ten weekend!

Symbiosys Defencia 30 sasz.
search
  • Symbiosys Defencia 30 sasz.

Symbiosys Defencia, 30 saszetek,

11,00 zł
Biocodex
Ilość
Obecnie brak na stanie

 Oceny i opinie pacjentów
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu
  Darmowa dostawa już od 49,99 PLN

oraz od 129,99 w przypadku leków.

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

, SYMBIOSYS Defencia to suplement diety. Zawiera precyzyjnie dobrane szczepy bakteryjne Bifidobacterium lactis BS01Lactobacillus rhamnosus LR04 Lactobacillus plantarum LP02, a także witaminę C, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego,co jest szczególnie istotne w okresie jesienno-zimowym. Unikalne połączenie szczepów bakteryjnych zostało precyzyjnie dobrane, aby pomóc w utrzymaniu równowagi mikrobioty jelitowej.
Przyjmuj jedną szaszetkę SYMBIOSYS Defencia codziennie. Wymieszaj zawartość jednej saszetki z napojem lub pokarmem i od razu spożyj. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
SYMBIOSYS Defencia przyjmuj codziennie przez conajmniej 4 tygodnie. SYMBIOSYS Defencia jest suplementem diety, który nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Szczepy bakterii SYMBIOSYS Defencia zostały przekazane w depozyt IDA(International Depositary Authority). Dzięki obecności na liście QPS (Qualified Presumption of Safety) te szczepy bakterii uznane są za bezpieczne przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (European Food Safety Authority,EFSA).
Spożyj SYMBIOSYS Defencia przed upływem daty przydatności do spożycia nadrukowanej na szaszetkach, lub na spodzie opakowania.
Przechowuj SYMBIOSYS Defencia w chłodnym i suchym miejscu. Nie zaleca się przechywywania w lodówce.
Wszystkie suplementy diety, w tym SYMBIOSYS Defencia, należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie są znane interakcje z innymi suplementami diety lub lekami. Jednak SYMBIOSYS Defencia zawiera bakterie, dlatego na jego właściwości mogą negatywnie wpływać antybiotyki.
W ramach srodków ostrozności nie zaleca się stosowania tego produktu w ciąży lub podczas karmienia piersią. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczacych stosowania preparatu SYMBIOSYS Defencia należy przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
PKWIU 10.89.19.0
Rodzaj Suplement diety
EAN 3583310315004
BLOZ_07 3590621
Biocodex
3590621

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Bądź pierwszą osobą która oceni produkt na stronie! !

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.