Slide thumbnail
M.Sturomedica Cavilon krem 92 g 1 op
search
  • M.Sturomedica Cavilon krem 92 g 1 op

Cavilon, krem, 92 g, 1 opakowanie, 3M

25,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 Oceny i opinie pacjentów
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu
  Darmowa dostawa już od 49 PLN!

Dostawa leków od 149 PLN.

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

3M™ Cavilon™ to krem ochronny o długotrwałym działaniu.

3M™ Cavilon™ tworzy warstwę ochronną, która osłania pupę Twojego dziecka i zapobiega odparzeniom. Wystarczy już niewielka warstwa kremu, by skutecznie chronić skórę malucha. Jest odporny na zmywanie oraz wysoce wydajny, dzięki łatwej do rozprowadzenia konsystencji. Nie wysusza, nie podrażnia skóry dziecka, nie zatyka porów pieluszki. 3M™ Cavilon™ to wyrób medyczny, uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Znany i sprawdzony na całym świecie. Może być stosowany już od pierwszego dnia życia.

3M Cavilon w kremie (DBC) trwale nawilża suchą, spierzchniętą lub łuszczącą się skórę. Uzupełnia wilgoć, odżywia skórę i opóźnia wyparowanie z niej wody. Krem Cavilon DBC jest odporny na zmywanie, co zmniejsza konieczność jego częstego nakładania. Nie zatyka wkładek urologicznych stosowanych w przypadku nietrzymania moczu ani nie zmniejsza ich chłonności, nie zmniejsza również przylepności przylepców/materiałów opatrunków.
 
Krem Cavilon DBC zapewnia wyjątkową, długotrwałą ochronę przed działaniem płynów ustrojowych, jednocześnie nawilżając skórę. Zaleca się jego stosowanie w celu zapobiegania uszkodzeniom nienaruszonej skóry. 
 
Pacjenci cierpiący na nietrzymanie moczu są znacznie narażeni na uszkodzenia skóry w wyniku działania wilgoci i czynników drażniących. Istnieją 3 sposoby uszkodzenia skóry, występujące u tego rodzaju pacjentów: w wyniku maceracji i zwiększonego tarcia, namnożenia się bakterii i podrażnienia za pomocą chemicznych czynników enzymatycznych. Z klinicznego punktu widzenia kombinacja tych czynników może prowadzić do poważnych uszkodzeń skóry i obniżenia jakości życia pacjenta.
 
Regularne stosowanie 3M Cavilon w kremie (DBC)na nienaruszonej skórze może zapobiec jej uszkodzeniu w wyniku narażenia na regularne działanie płynów ustrojowych. W celu leczenia zapalenia skóry wywołanego nietrzymaniem należy zastosować Cavilon 3M w płynie (NSBF), który stworzy barierę ochronną, zabezpieczającą przed dalszym uszkodzeniem, przyspieszając jednocześnie gojenie skóry.
 
Krem Cavilon DBC posiada udowodnione działanie, polegające na zmniejszaniu zapalenia skóry wywołanego nietrzymaniem moczu oraz prowadzi do znacznego zmniejszenia się odleżyn I stopnia, gdy jest stosowany w pielęgnacji skóry okolicy krzyżowej.
 
3M™ Cavilon™ to wyrób medyczny, uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
 
Wskazówki dla użytkownika
 
- Jako bariera chroni skórę pacjenta przed podrażnieniem wywołanym kontaktem z płynami ustrojowymi
- Chroni skórę przed uszkodzeniem w wyniku nietrzymania moczu/kału
- Jako środek nawilżający do wyjątkowo wysuszonej lub spierzchniętej skóry
 
Zalety i korzyści
 
- Jest wysoce skoncentrowany, więc już niewielka ilość jest niezwykle skuteczna (należy zastosować małą ilość - wielkości ziarna grochu).
- Posiada udowodnione działanie polegające na zmniejszaniu zapalenia skóry wywołanego nietrzymaniem moczu/kału oraz prowadzi do znacznego zmniejszania się odleżyn I stopnia, gdy jest stosowana w ramach pielęgnacji skóry okolicy krzyżowej
- Nie zawiera nafty, dzięki czemu nie zatyka ani nie ogranicza chłonności wkładek urologicznych stosowanych w przypadku nietrzymania moczu
- Błona z kremu Cavilon jest odporna na zmywanie- nie ma konieczności częstego, ponownego nakładania, co oszczędza czas( jedna aplikacja wytrzymuje 3-4 epizody nietrzymania moczu)
Nie zmniejsza przylepności przylepców ani materiałów opatrunkowych
- Hypoalergiczny o zrównoważonym pH
 
Skład
Dimetikon, woda, adypinian kaprylu, olej kokosowy, eter stearylowy polipropyloglikolu (15), glikol dipropylenowy, palmitynian izopropylu, olej mineralny, kopolimer etylen/kwas akrylowy, terpolimer akrylanu, parafina, siarczan magnezu, glikol propylenowy, zapach, diazolidynylomocznik, metylparaben, propylparaben
PKWIU
Rodzaj
EAN 4046719869824

Opis

Typ produktu
Inny

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Bądź pierwszą osobą która oceni produkt na stronie! !

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.