Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

UniGel Apotex Procto, 5 czopków doodbytniczych

9071810

5902020661276

Apotex

Produkt nowy

8 Sztuk/ki

17,35 zł

Oceny i recenzje użytkowników

Nikt jeszcze tego nie ocenił

Darmowa dostawa od 149 zł

Szybka płatność z Przelewy24 i PayU

Dbamy o swoich pacjentów

Więcej informacji

UniGel Apotex Procto, 5 czopków doodbytniczych

Zawartość opakowania: 5 sztuk

Opis produktu:
UniGel Apotex Procto to czopki, które przyspieszają proces gojenia ostrych i przewlekłych ran oraz uszkodzeń skóry odbytu i błony śluzowej odbytnicy. Zmniejszają ból i krwawienie z odbytu podczas oddawania stolca oraz przyspieszają proces gojenia. Dzięki specjalnej strukturze makromolekularnej czopki UniGel Apotex Procto nie wchłaniają się do organizmu. Są bezpieczne dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Przeznaczenie:
Czopki UniGel Apotex Procto wspomagają leczenie hemoroidów i innych chorób odbytnicy, w tym bolesnych pęknięć i uszkodzeń błony śluzowej okolic odbytnicy (szczelina odbytu). Wyrób jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego (doodbytniczo). Mogą być stosowane u pacjentów w każdym wieku, w tym u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Sposób stosowania czopków:
Przed zastosowaniem czopka o ile to możliwe należy wypróżnić się i umyć. Po wyjęciu czopka z blistra należy wprowadzić go zaostrzonym końcem głęboko do odbytnicy. Czopki UniGel Apotex Procto należy stosować raz na dobę, najlepiej przed snem, chyba że lekarz zaleci inaczej. W przypadku chorób odbytnicy szczególnie ważne jest zapewnienie odpowiedniej higieny oraz regularne wypróżnianie się. Konieczne jest przyjmowanie wystarczającej ilości płynów, unikanie spożywania pikantnych potraw oraz zwiększenie spożycia pokarmów zawierających dużo błonnika.
Jeśli objawy w ciągu 7 dni i nasilą się, należy skontaktować się z lekarzem.

Uwaga:
  • Wyrób medyczny należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  • Czopki należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze 15-25°C, w oryginalnym opakowaniu.
  • W przypadku stosowania innych leków pacjent powinien powiadomić lekarza.
  • Po zastosowaniu czopka może pojawić się łagodne swędzenie lub pieczenie błony śluzowej odbytnicy, rzadziej działanie przeczyszczające. 
  • W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem czopków pacjentka powinna skontaktować się z lekarzem.
  • W przypadku chorób odbytnicy należy: zapewnić odpowiednią higienę oraz regularne wypróżnianie się, przyjmować wystarczającą ilość płynów, unikać pikantnych potraw oraz spożywać pokarmy zawierające dużo błonnika.
Skład:
UniGel Apotex Procto zawiera usieciowany kopolimer 2-hydroksyetylometakrylanu, który posiada polimerowo wiązane i sterycznie osłaniane grupy aminowe oraz Witepsol 25 W.
PKWIU 21.20.13.0
Rodzaj Wyrób medyczny leczniczy
EAN 5902020661276
BLOZ_07 9071810
Podmiot odpowiedzialny
Apotex
Ostrobramska 95
00-001 Warszawa
Polska

Oceny użytkowników

Bądź pierwszą osobą która oceni ten produkt !

Pytania dotyczące produktu


Masz pytanie? Wyślij je nam, nasi farmaceuci chętnie odpowiedzą.Pytanie dotyczące produktu

Pola wymagane
Wyślij

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Apotex - informacje o producencie

Apotex jest największą kanadyjską firmą farmaceutyczną, a zakres jej działalności obejmuje prawie cały glob. Główna oś funkcjonowania przedsiębiorstwa to leki na receptę, leki OTC, suplementy diety oraz specjalistyczne środki specjalnego przeznaczenia medycznego. Powstała w 1974 marka przez lata działalności zdobyła sobie mocną pozycję na rynku farmaceutycznym oferując nowoczesne i sprawdzone preparaty. Obecnie Apotex zatrudnia ponad 15 tysięcy pracowników. Kanadyjska firma posiada także filię w Polsce działającą od 1997 roku. Jej działalność na przestrzeni ostatnich lat przyczyniła się do rozwoju popularności oraz dostępności leków generycznych.

Logo Apotex