Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Hydrovision, nawilżające krople do oczu 10ml, Olimp Labs

9086624

5901330057151

Olimp Labs

Produkt nowy

3 Sztuk/ki

18,49 zł

Oceny i recenzje użytkowników

Nikt jeszcze tego nie ocenił

Darmowa dostawa od 149 zł

Szybka płatność z Przelewy24 i PayU

Dbamy o swoich pacjentów

Więcej informacji

Krople do oczu Hydrovision, zawierające poprzecznie usieciowany kwas hialuronowy ze względu na doskonałe właściwości długotrwałego nawilżania, a także właściwości naprawcze zalecane są do łagodzenia uczucia suchości, bolesności oraz zmęczenia oczu, a także wspomagająco w przypadku stanów zapalnych.

Do codziennego stosowania:
Krople Hydrovision łagodzą zaczerwienienia, niwelują zmęczenie i dyskomfort w obrębie oczu i błony śluzowej oka wywołane czynnikami środowiskowymi, takimi jak wiatr, zanieczyszczenia czy woda basenowa.

Działa także w okresach długotrwałego użytkowania komputera lub prowadzenia pojazdów. 

Hydrovision przynosi ulgę w przypadku zaczerwienienia i dyskomfortu wywołanych m.in. noszeniem miękkich lub półtwardych soczewek kontaktowych. Brak zawartości konserwantów umożliwia stosowanie roztworu przez osoby noszące szkła kontaktowe bez konieczności ich zdejmowania.

Hydrovision zalecane jest również, w sytuacjach specjalistycznych, przynosi ulgę w przypadku zaczerwienienia i dyskomfortu oczu wywołanych m.in.:

 • w „zespole suchego oka” (nieprawidłowości w wydzielaniu łez, spowodowane przewlekłym zapaleniem powiek oraz zmiany w ilości i składzie płynu łzowego)

 • w przypadku nieprawidłowości w wydzielaniu łez spowodowanych zabiegami chirurgicznymi w obrębie oka lub estetycznymi operacjami powiek

 • w przypadku konieczności polepszenia właściwości filmu łzowego po zabiegach chirurgii refrakcyjnej

Hydrovision to sterylny roztwór do stosowania okulistycznego o fizjologicznym pH, zawierający poprzecznie usieciowany kwas hialuronowy.

Poprzecznie usieciowany kwas hialuronowy zapewnia wyrobowi właściwości nawilżające i regenerujące, przynoszące ulgę oczom suchym, podrażnionym lub zmęczonym, a także w przypadku stanów zapalnych.

Usieciowana forma składnika aktywnego przyczynia się do poprawy efektu utrzymującego wilgoć zapewnianego przez kwas hialuronowy, wydłużając jego czas działania. Dlatego krople do oczu Hydrovision zaleca się stosować 1 raz dziennie, a efekt nawilżenia utrzymuje się przez bardzo długi czas. 

Skład:
Roztwór wodny poprzecznie usieciowanego hialuronianu sodu (w tym hialuronian sodu poprzecznie usieciowany 0,02%), sodu wodorofosforan dwunastowodny, sodu fosforan jednozasadowy jednowodny, chlorek sodu, W.F.I..

Dla kogo:

Produkt przeznaczony dla osób:

 • pracujących w klimatyzowanych/ ogrzewanych pomieszczeniach,

 • narażonych na nadmierną ekspozycję na promieniowanie słoneczne, wiatr, zanieczyszczenia, wodę morską lub basenową,

 • dążących do zwiększenia komfortu użytkowania szkieł kontaktowych 

W przypadku suchości oka występującej:

 • przy nadmiernym zmęczeniu podczas długotrwałej nauki,

 • długotrwałej pracy przy komputerze,

 • w następstwie zespołu suchego oka.

W przypadku nieprawidłowości w wydzielaniu łez:

 • spowodowanej przewlekłym zapaleniem powiek,

 • spowodowanej zabiegami chirurgicznymi,

 • środek wspomagający po zabiegach chirurgii refrakcyjnej.

Zastosowanie:

2 krople do każdego oka chyba, że lekarz zaleci inaczej.

Hydrovision 

Kwas hialuronowy to biopolimer, występuje we wszystkich organizmach, praktycznie we wszystkich tkankach, w różnym stopniu (m.in. w skórze, w mazi stawowej).

Charakteryzuje się wysokim stopniem biozgodności, jest całkowicie biodegradowalny. Dzięki wysokiej polarności cząsteczek kwasu hialuronowego zapewnia tkankom i strukturom w których występuje nawilżenie, elastyczność i plastyczność.

Z wiekiem kwasu hialuronowego w organizmie maleje. Z tego powodu, a także ze względu na swoje właściwości jest szeroko stosowany w leczeniu stawów, medycynie kosmetycznej oraz traumatologii.

Kwas hialuronowy wprowadzony do organizmu z zewnątrz również ulega stopniowej degradacji ze względu na działanie enzymu – hialuronidazy. Czas półtrwania kwasu hialuronowego podanego na  zewnętrzną przestrzeń oka to jedynie 1h – 1.5h.

W celu polepszenia właściwości mechanicznych hialuronianu oraz zwiększania jego odporności na degradację opracowano metody uzyskiwania poprzecznego usieciowania pomiędzy liniowymi cząsteczkami hialuronianu.

Właściwości poprzecznie usieciowanego kwasu hialuronowego: 

Zastosowana w kroplach do oczy Hydrovision usieciowana struktura kwasu hialuronowego dostarcza wodę przez dłuższy czas (nawet do 100x dłużej), niż liniowy zwykły kwas hialuronowy!

Poprzecznie usieciowany kwas hialuronowy zawarty w Hydrovision jest odporny na działanie hialuronidazy (enzymu obecnego we łzach) i ulega degradacji znacznie wolniej, jak pokazują badania naukowe, nawet po kilku/kilkunastu godzinach.

Poprzecznie usieciowany kwas hialuronowy zastosowany w kroplach do oczu Hydrovision jest efektywnym „zmiataczem wolnych rodników”, działa również regenerująco na nabłonek rogówki (np. uszkodzonej podczas użytkowania soczewek kontaktowych).

PKWIU 10.89.19.0
Rodzaj Wyrób medyczny inny
EAN 5901330057151
BLOZ_07 9086624
Podmiot odpowiedzialny
Olimp Labs
Pustynia 84F
39-200 Pustynia
Polska

Oceny użytkowników

Bądź pierwszą osobą która oceni ten produkt !

Pytania dotyczące produktu


Masz pytanie? Wyślij je nam, nasi farmaceuci chętnie odpowiedzą.Pytanie dotyczące produktu

Pola wymagane
Wyślij

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Olimp Labs - informacje o producencie

Firma Olimp Labs Laboratories została założona w 1990 roku obecnie wchodząc w skład międzynarodowej grupy kapitałowej Nutrifarm. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i dystrybucji farmaceutyków, leków dostępnych bez recepty oraz suplementów diety. Firma Olimp Labs przykłada dużą wagę do innowacji zatrudniając wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny produkcji. Jednocześnie stale poszerza swoje możliwości naukowo-badawcze korzystając z nowoczesnego zaplecza laboratoryjnego. Produkty Olimp Labs powstają we współpracy z uznanymi ośrodkami badawczymi oraz związkami sportowymi. Dzięki temu charakteryzują się wysoką skutecznością, a także powtarzalnością.

Logo Olimp Labs