Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Mucovagin, globulki dopochwowe, 10 sztuk, Verco
search
  • Mucovagin, globulki dopochwowe, 10 sztuk, Verco

Mucovagin, globulki dopochwowe, 10 sztuk, Verco

36,00 zł
Verco
Ilość
Obecnie brak na stanie

 Oceny i opinie pacjentów
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu
  Darmowa dostawa już od 69 PLN

za pośrednictwem kuriera Pocztex!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Mucovagin globulki dopochwowe to innowacyjny preparat pozwalający zwalczyć problemy z suchością pochwy. Oparty jest o kwas hialuronowy w drobnocząsteczkowej formule BASHYAL™. Mucovagin skutecznie wspomaga proces regeneracji i odbudowy błony śluzowej pochwy i jest zalecany w stanach atrofii oraz dystrofii.

Mucovagin to skuteczność i szybkie działanie!

Suchość pochwy może mieć wiele przyczyn. Często jest wynikiem zaburzeń hormonalnych powodowanych przez przyjmowane doustne środki antykoncepcyjne lub będących wynikiem trwającej menopauzy. Ten problem może znacząco obniżyć jakość życia wpływając m.in. na komfort podczas stosunków intymnych. Mucovagin globulki dopochwowe jest preparatem w formie globulek stosowanych dopochwowo. Zawiera kwas hialuronowy od wielu lat z powodzeniem wykorzystywany w medycynie estetycznej, a od niedawna także w ginekologii. Kwas hialuronowy tworzy na powierzchni błony śluzowej pochwy warstwę ochronną hamującą rozwój drobnoustrojów co daje odpowiednie warunki do odbudowy jej komórek. Dodatkowo ma także właściwości nawilżające. Może być z powodzeniem stosowany w przypadku problemów z bólem podczas stosunku oraz suchością błony śluzowej pochwy, a także po przebytych zabiegach ginekologicznych. Poleca się go także kobietom w trakcie menopauzy, gdyż poziom kwasu hialuronowego w organizmie znacząco obniża się po przekroczeniu 40 roku życia.

Formuła BASHYAL™ oparta o drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy zapewnia szybkość i skuteczność działania preparatu, a jego komfort stosowania został potwierdzony przez badania ankietowe kiedy to pozytywnie oceniło go 100 % pacjentek. Mucovagin może być z powodzeniem stosowany przez kobiety w każdym wieku. Pozbawiony jest obecności parabenów, hormonów, olejków roślinnych oraz środków zapachowych.

Skład:
Aktywny składnik to kwas hialuronowy. Jedna globulka preparatu Mucovagin zawiera: kwas hialuronowy w postaci soli sodowej kwasu hialuronowego - 5 mg
tłuszcz stały (glicerydy półsyntetyczne). Opakowanie zawiera 10 globulek dopochwowych.

Aplikacja i przeciwwskazania:
zaleca się aplikowanie jednej globulki dziennie, wewnętrznie do pochwy. Nie należy stosować podczas trwającej menstruacji lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

PKWIU 21.20.13.0
Rodzaj
EAN 5906716507992
BLOZ_07 9055989
Verco

Polska firma farmaceutyczna Verco została założona w 2006 roku. Jednym z najważniejszych fundamentów działalności przedsiębiorstwa jest nacisk na innowację oraz rozwój. Skład produktów dostępnych w ofercie Verco oparty jest o zasady Evidence Based Medicine. Dzięki temu charakteryzują się one doskonałą skutecznością oraz bezpieczeństwem. Gama preparatów wytwarzanych przez Verco obejmuje środki stosowane w różnych obszarach terapeutycznych m.in. w ginekologii, chirurgii oraz okulistyce. Te dziedziny wymagają ogromnej precyzji dlatego polska firma prowadzi kontrole jakości począwszy od pozyskania odpowiednich surowców do produkcji aż po proces pakowania gotowych wyrobów. 

9055989

Opis

Typ produktu
Wyrób medyczny
Marka
Mucovagin

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Bądź pierwszą osobą która oceni produkt na stronie! !

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.