Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Tabletki i kapsułki

Rozsądna i regularna profilaktyka zdrowotna wzmacnia nasz organizm i może zapobiec wielu chorobom. W codziennym życiu warto zadbać o prawidłowe nawyki żywieniowe, unikanie sytuacji prowadzących do nadmiernego poziomu stresu, umiarkowaną aktywność fizyczną, a także odpowiednią suplementację witaminami oraz minerałami. Tabletki i kapsułki dostępne w aptece CUD pomogą zachować Ci zdrowie oraz dobre samopoczucie szczególnie w okresach wzmożonych zachorowań.

Zawsze w pełni sił!

Szeroka gama oferowanych przez nas produktów w formie tabletek oraz kapsułek jest odpowiedzią na specyficzne potrzeby zdrowotne pacjentów. Dostępne są zarówno preparaty wspomagające systemową pracę organizmu wzmacniając układ odpornościowy i wpływając na metabolizm, ale także środki wpływające na funkcjonowanie poszczególnych narządów i układów jak wątroba, jelita, serce oraz naczynia krwionośne czy nerki i drogi moczowe. Bogata oferta tabletek obejmuje zarówno leki syntetyczne jak i preparaty ziołowe pozyskiwane z naturalnych surowców roślinnych. Substancje ziołowe stanowią coraz ważniejszy rynek w branży produktów farmaceutycznych, a tradycje i sposoby wykorzystania surowców pochodzenia roślinnego są szczególnie chętnie i umiejętnie kultywowane przez polskich producentów leków. W tej kategorii znajdą Państwo również preparaty witaminowe pozwalające uzupełnić niedobory tych ważnych związków, oraz produkty zawierające najważniejsze pierwiastki i minerały wykorzystywane przez organizm. Dzięki postaci tabletek preparaty te mogą być z powodzeniem stosowane jako codzienne uzupełnienie zdrowej i zbilansowanej diety.

Filtry

Katalog

Nowe produkty

Blog navigation

Latest posts

Latest comments

 • (5)
  Niestety problem depresji jest coraz szerszy. Dobrze, że...
 • (5)
  Po porodzie kupiłam termometr haxe, do ucha. Na dziecku...
 • (5)
  Dla swojej córki kupiłam termometr haxe do uszka. Jestem...
 • (5)
  Ciężka jest ta walka z gorączką :// Zwłaszcza u dzieci,...
 • (5)
  Artykul na dwie strony A4 a pytanie o dokładność dalej...