Blephaclean Chusteczki do higieny powiek, 20 sztuk, THEA
search
  • Blephaclean Chusteczki do higieny powiek, 20 sztuk, THEA

Blephaclean Chusteczki do higieny powiek, 20 sztuk, THEA

33,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Darmowa dostawa

tylko teraz dostępna dla każdego zamówienia!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Blephaclean chusteczki do higieny powiek

Ilość: 20 jednorazowych chusteczek

Opis produktu:
Blephaclean to bardzo miękkie, hypoalergiczne chusteczki, które zostały nasączone delikatnym płynem oczyszczającym. Nie zawierają żadnych konserwantów. Są przeznaczone do profesjonalnej higieny wrażliwych okolic oczu. Dzięki składnikom, którymi są nasączone znakomicie usuwają substancje i bakterie zalegające na brzegach powiek, nawilżają i łagodzą podrażnienia, działają przeciwzapalnie i regenerująco. Wskazane są zwłaszcza w sytuacji wszelkich podrażnień i zakażeń: w zapaleniu skóry powiek, zespole suchego oka, dysfunkcji gruczołów Meiboma, w przypadku jęczmienia, gradówki, przy infekcjach lub alergii oczu. Ze względu na zawartość naturalnych ekstraktów roślinnych kolor chusteczek może się różnić. Każda z chusteczek mieści się w osobnej saszetce, jest sterylna.

Przeznaczenie:
Blephaclean chusteczki przeznaczone są do codziennej higieny okolic oczu, zwłaszcza w przypadku istniejących podrażnień, stanów zapalnych lub zakażeń powiek, przy alergii oczu. Ich użycie zalecane jest także w czasie przygotowań do zabiegów okulistycznych lub dermatologii estetycznej.

Sposób użycia:
Chusteczkę należy wyjąć z saszetki i rozłożyć. Nie należy otwierać oczu, tylko ostrożnie przyłożyć chusteczkę do powiek i nasady rzęs. Delikatnie masować powieki małymi, kolistymi ruchami , a tym samym usuwać wszelkie zanieczyszczenia i kosmetyki.

Składniki:
Chusteczki są nasączone płynem: kapryloil glicyny, hialuronian sodu, PEG 8, Poloxamer 184, polisorbat 20, glikol propylenowy, wyciąg z hydrokotylu (glikol propylenowy, wyciąg z wąkrotki azjatyckiej Centella asiatica i woda), kompleks regulujący sebum, niezawierający konserwantów (glikol propylenowy, wyciąg z korzenia kosaćca florenckiego Iris florentina, siarczan cynku, PPG-5 Ceteth 20 i palmitynian retinylu (witamina A), alkohol i woda), PEG 6 glicerydy kaprylowe / kaprynowe (tj. makrogol 6 glicerol kaprylo-kaprynowy), fosforan dipotasowy, wodorotlenek sodu, diwodorofosforan potasu, woda oczyszczona.

Uwaga:
Chusteczki należy stosować wyłącznie na skórę i unikać bezpośredniego kontaktu z powierzchnią oka.
Produkt musi być przechowywany w temperaturze od 8 do 25°C, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla małych dzieci.
Nie wolno stosować chusteczek w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.

Dystrybutor w Polsce:
Thea Polska Sp. z o.o.
ul. Cicha 7,
00-353 Warszawa

Wytwórca:
Laboratoires THEA 12, rue Louis Blériot
63017 Clermont-Ferrand Cedex 2
PKWIU 20.42.19.0
Rodzaj Wyrób medyczny leczniczy
EAN 3662042003660
BLOZ_07 7042030
7042030
1 Przedmiot