Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Softeye Gel, żel do oczu, 20x0,4ml, POLPHARMA

9093587

5903060615540

Polpharma

Produkt nowy

1 Sztuka

Ostrzeżenie: W magazynie pozostały ostatnie sztuki.

21,95 zł

Oceny i recenzje użytkowników

Nikt jeszcze tego nie ocenił

Darmowa dostawa od 299 zł

Szybka płatność z Przelewy24 i PayU

Dbamy o swoich pacjentów

Więcej informacji

Jałowy, klarowny żel do oczu bez konserwantów przeznaczony do łagodzenia objawów dyskomfortu oczu, wywołanego przez noszenie soczewek kontaktowych. Wskazany również w leczeniu ran i otarć powierzchni oka powodowanych przez zdarzenia związane z wystąpieniem urazu i po operacjach oka. Przynosi ulgę cierpiącym na suchość oczu.

Softeye Gel zawiera dwa naturalne polimery: hialuronian sodu i gumę ksantową. Po wprowadzeniu do worka spojówkowego łączy się z filmem łzowym tworząc nawilżającą, lepką i przezroczystą warstwę zmniejszającą tarcie spowodowane ruchami gałki ocznej i mruganiem. Żel łagodzi objawy suchego oka spowodowane przez czynniki klimatyczne i środowiskowe takie jak: kurz, pyłki, zanieczyszczenia powietrza, oślepiające światło, promieniowanie pochodzące od monitora komputerowego. Chroni również powierzchnię oka podczas gojenia ran i otarć.

Zastosowanie: dyskomfort oczu, wywołany przez noszenie soczewek kontaktowych; leczenie ran i otarć powierzchni oka powodowanych przez zdarzenia związane z wystąpieniem urazu i po operacjach oka.

Sposób użycia: wprowadzić 1 kroplę produktu do worka spojówkowego 4 razy na dobę, chyba że lekarz zaleci inaczej. Przed zastosowaniem produktu należy umyć/zdezynfekować ręce. Sprawdzić czy pojemnik jednodawkowy jest nienaruszony. Oderwać pojemnik jednodawkowy od paska. Wstrząsnąć ampułką trzymając za jej dolną część. Otworzyć odkręcając i pociągając za kapsel. Wprowadzając produkt do oka należy unikać dotykania końcówką pojemnika powierzchni oka i wszelkich innych powierzchni.

Składniki: hialuronian sodu, guma ksantowa, chlorek sodu, chlorek potasu, chlorek magnezu sześciowodny, chlorek wapnia dwuwodny, dwunastowodny fosforan disodu, jednozasadowy jednowodny fosforan sodu, cytrynian sodu, glicerol, woda oczyszczona.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki produktu.

Ważne wskazówki:
Nie stosować jeśli pojemnik jest otwarty lub uszkodzony.
Unikać dotykania końcówką pojemnika z żelem powierzchni oka i wszelkich powierzchni.
Zawartość pojemnika jednodawkowego należy zużyć bezpośrednio po otwarciu.
Nie stosować resztek niewykorzystanego roztworu, ponieważ może być zanieczyszczony, co zwiększa ryzyko wystąpienia infekcji oka.
Pojemniki jednodawkowe należy zużyć w ciągu 12 tygodni od otwarcia saszetki.
Nie stosować produktu, jeśli nie jest on klarowny.
Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C, w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Podawanie produktu dzieciom lub osobom o ograniczonej sprawności powinno odbywać się pod nadzorem odpowiedzialnej osoby dorosłej.
PKWIU21.20.13.0
Rodzaj
EAN5903060615540
BLOZ_079093587
Podmiot odpowiedzialny
Polpharma
Rynek 36
83-200 Starogard Gdański
Polska

Pytania dotyczące produktu


Masz pytanie? Wyślij je nam, nasi farmaceuci chętnie odpowiedzą.Pytanie dotyczące produktu

Pola wymagane
Wyślij

30 innych produktów w tej samej kategorii: