Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ogólne badanie moczu URS 10 Test (Zdrowie Complex URS 10 Test), 2 sztuki, HYDREX

9055148

5907572329490

Hydrex

Produkt nowy

3 Sztuk/ki

16,99 zł

Oceny i recenzje użytkowników

Nikt jeszcze tego nie ocenił

Darmowa dostawa od 299 zł

Szybka płatność z Przelewy24 i PayU

Dbamy o swoich pacjentów

Więcej informacji

Kropla moczu kryje w sobie wiele cennych informacji o naszym zdrowiu.
Przy pomocy Testu URS10 możemy je szybko odkryć. URS10 TEST analizuje
10 parametrów ważnych dla naszego zdrowia – URS 10 to 10 kroków do zdrowia każdego człowieka.

OGÓLNE INFORMACJE O TEŚCIE

Ogólne badanie moczu profilaktycznie należy wykonywać raz w roku

Teraz to badanie możesz wykonać w domu.

Test wykrywa 10 parametrów: glukozę, bilirubinę, ketony, ciężar właściwy, krew, pH, białko, urobilinogen azotyny i leukocyty.

W yniki uzyskane przy pomocy testu URS 10 są tak samo wiarygodne jak wyniki uzyskiwane testami paskowymi w laboratorium analitycznym.

Badanie to ma niezwykle ważne znaczenie diagnostyczne ponieważ jest bezinwazyjne, niebolesne i w wielu przypadkach sygnalizuje problemy zdrowotne na bardzo wczesnym etapie, jeszcze bezobjawowym. Dlatego warto wykonywać profilaktycznie badanie testem URS10 regularnie 2 razy do roku oraz w trakcie każdej infekcji z wysoką gorączką.
Badanie testem URS10 regularnie powinny wykonywać również osoby będące na diecie niskowęglowodanowej lub wysokobiałkowej ostatnio np. bardzo modnej diecie dr Dukana. Ponieważ będąc na różnego rodzaju dietach czy też głodówkach znacznie zwiększa się w naszym organizmie produkcja ciał ketonowych i dlatego niezwykle istotne jest monitorowanie ilości ciał ketonowych wydalanych z moczem. Wówczas zaleca się wykonywanie badanie testem URS10 nawet 1- 2 razy w tygodniu.

WYKONANIE TESTU

Przy pobieraniu moczu do badania paskami URS 10 Test należy kierować się takimi samymi zasadami, jakie stosuje się, gdy mocz jest oddawany do badania w laboratorium analitycznym. Do badania należy pobrać próbkę moczu pochodzącą ze środkowego strumienia z pierwszej porannej zbiórki po okresie całonocnego spoczynku. Mocz należy zebrać do czystego i suchego pojemnika.

1. Przed wykonaniem badania przygotować papierowy ręcznik i zegarek z sekundnikiem

2. Rozedrzeć aluminiową kopertkę i wyjąć test paskowy

3. Pasek testowy całkowicie zanurzyć w moczu i natychmiast go wyjąć

4. Po wyjęciu paska usunąć nadmiar moczu poprzez otarcie (przeciągnięcie) krawędzi paska o brzeg pojemnika z moczem.

5. Trzymając test poziomo dotknąć jego brzegiem do ręcznika papierowego tak, aby dodatkowo osuszyć nadmiar moczu
6. Trzymając pasek testowy poziomo porównać zabarwienie pól na pasku ze skalą barwną umieszczoną w opakowaniu uwzględniając odpowiadające poszczególnym parametrom czasy czytania określone w instrukcji.
PKWIU 20.59.52.0
Rodzaj Wyrób medyczny inny
EAN 5907572329490
BLOZ_07 9055148
Podmiot odpowiedzialny
Hydrex
Tomasza Zana 4
04-313 Warszawa
Polska

Oceny użytkowników

Bądź pierwszą osobą która oceni ten produkt !

Pytania dotyczące produktu


Masz pytanie? Wyślij je nam, nasi farmaceuci chętnie odpowiedzą.Pytanie dotyczące produktu

Pola wymagane
Wyślij

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Hydrex - informacje o producencie

Domowe narzędzia diagnostyczne stają się coraz dokładniejsze i łatwiejsze w obsłudze. Hydrex Diagnostics jest firmą o ponad 30 letnim doświadczeniu na rynku urządzeń wykorzystywanych w diagnostyce domowej oraz laboratoryjnej. Długoletnia obecność producenta na rynku sprawia, iż może on cieszyć się gronem zaufanych konsumentów. Polskie przedsiębiorstwo od 1987 roku funkcjonuje nieprzerwanie jako firma rodzinna. W ofercie Hydrex znajdują się m.in. testy ciążowe, termometry, ciśnieniomierze automatyczne, a także alkomaty i testy narkotykowe. Wszystkie wyroby firmy spełniają normy określane przez międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa PN-EN ISO 9001 oraz PN-EN ISO 13485.

Logo Hydrex