Slide thumbnail
PROVITEROL BABY krople 5 ml
search
  • PROVITEROL BABY krople 5 ml

PROVITEROL BABY, krople, 5 ml, SALVUM

9,90 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 Oceny i opinie pacjentów
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu
  Darmowa dostawa już od 49 PLN!

Dostawa leków od 149 PLN.

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Wskazania:
Suplement diety. PROVITEROL BABY Krople jest produktem w postaci kropli zawierających liofilizowane żywe kultury bakterii szczepu Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) o udowodnionym w badaniach klinicznych bezpieczeństwie stosowania. Produkt przeznaczony do stosowania u niemowląt, dzieci i dorosłych.
Właściwości:
PROVITEROL BABY Krople zawiera bakterie szczepu Lactobacillus rhamnosus GG, które mają zdolność do hamowania adhezji patogennych drobnoustrojów. Wspomagają utrzymanie prawidłowej mikroflory jelitowej.
Składniki:
Olej roślinny MCT (średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe), liofilizowane żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), stabilizator: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych.
Stosowanie:
Przed spożyciem produkt należy dobrze wymieszać w celu uzyskania jednorodnej zawiesiny. W tym celu należy kilkukrotnie energicznie wstrząsnąć buteleczką aż do całkowitego wymieszania się kultur bakterii LGG znajdujących się na dnie buteleczki w zawiesinie. Niemowlęta i dzieci do 12 roku życia – 5 kropli dziennie. Podawać bezpośrednio do ust dziecka lub wymieszać z wodą, mlekiem lub półpłynnym pokarmem o temperaturze max. 25○C. Dzieci powyżej 12 roku życia i dorośli 10 kropli dziennie.
Opakowanie:
5 ml

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

PKWIU 10.89.19.0
Rodzaj
EAN 5902020378518
BLOZ_07 3582821
3582821

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Bądź pierwszą osobą która oceni produkt na stronie! !

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.