Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Flucontrol Hot prosz x 8
search
  • Flucontrol Hot prosz x 8

Flucontrol Hot 8 saszetek, Data wazności: 09.2022

13,99 zł
Aflofarm
Ilość
Obecnie brak na stanie

 Oceny i opinie pacjentów
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu
  Darmowa dostawa już od 49,99 PLN

oraz od 129,99 w przypadku leków.

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Postać leku: Proszek
Opakowanie: 8 saszetek
Skład: Paracetamol 1000 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian chlorfenaminy 4 mg oraz substancje pomocnicze: w tym sacharoza
Działanie: FluControl Hot to połączenie paracetamolu- substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, chlorfenaminy - substancji przeciwhistaminowej, która zmniejsza ilość wydzieliny z nosa oraz fenylefryny, której działanie polega na zmniejszeniu obrzęku błony śluzowej nosa.

Wskazania: Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. U pacjentów z chorobami wątroby (z niewydolnością wątroby lub bez) lub wirusowym zapaleniem wątroby (zwiększone ryzyko hepatotoksyczności), w nadciśnieniu tętniczym, w nadczynności tarczycy, w ciężkich chorobach sercowo-naczyniowych (takich jak choroba wieńcowa, dławica piersiowa), w tachykardii, u pacjentów leczonych inhibitorami monoaminooksydazy (IMAO), w jaskrze, w zaburzeniach rytmu serca, w ciężkiej niewydolności nerek. Leku nie nalezy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.
Dawkowanie: Dorośli i dzieci w wieku 12 lat: 1 saszetka co 6-8 godzin (3 lub 4 razy na dobę). Nie należy stosować więcej niż 4 saszetki (4 g paracetamolu) w ciągu 24 godzin. Zawartość saszetki należy rozpuścić całkowicie w niewielkiej ilości płynu, najlepiej w połowie szklanki wody.
PKWIU 21.20.13.0
Rodzaj
EAN 5909990762538
BLOZ_07 8657601
Aflofarm

Początki działalności polskiej firmy Aflofarm sięgają 1989 roku. Od tego czasu dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo farmaceutyczne stało się jednym z liderów na rynku leków dostępnych bez recepty oraz suplementów diety. Produkcja najwyższej jakości preparatów jest możliwa dzięki bogatemu zapleczu technicznemu oraz logistycznemu firmy. Aflofarm nieustannie poszerza także gamę oferowanych produktów w oparciu o uwagi i specyficzne potrzeby swoich pacjentów. Działalność rodzimego przedsiębiorstwa obejmuje również wsparcie licznych badań klinicznych oraz projektów naukowych w trosce o poprawę jakości życia i zdrowia publicznego w Polsce. 

8657601

Opis

Typ produktu
Produkt leczniczy

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Bądź pierwszą osobą która oceni produkt na stronie! !

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.