Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ginkofar Intense, 120mg, 60 tabletek

3144546

5909991197230

Biofarm

Produkt nowy

1 Sztuka

Ostrzeżenie: W magazynie pozostały ostatnie sztuki.

28,00 zł

Oceny i recenzje użytkowników

Nikt jeszcze tego nie ocenił

Darmowa dostawa od 299 zł

Szybka płatność z Przelewy24 i PayU

Dbamy o swoich pacjentów

Więcej informacji

Opis
Ginkofar intense to preparat leczniczy stosowany w celu poprawy pamięci i sprawności umysłowej u osób starszych.

Wskazania
Lek stosuje się: w celu poprawy zdolności poznawczych u osób starszych (osłabienie pamięci i sprawności umysłowej związane z wiekiem), w celu poprawy jakości życia w łagodnej demencji. Preparat jest wskazany do stosowania u osób dorosłych.

Skład
1 tabletka zawiera kwantyfikowany suchy wyciąg z liści miłorzębu 120mg (Ginkgo biloba L., folium) (35-67:1), co odpowiada 26,4 do 32,4mg flawonoidów w przeliczeniu na glikozydy flawonowe, 3,36 do 4,08mg ginkgolidów A,B i C, 3,12 do 3,84mg bilobalidu. Rozpuszczalnik używany do pierwszej ekstrakcji: aceton 65% (v/v).

Substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, krospowidon, laktoza jednowodna, talk, magnezu stearynian, kroskarmeloza sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, otoczka tabletki: alkohol poliwinylowy, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 3000, tlenek żelaza żółty (E172), talk.

Działanie

Preparat pochodzenia naturalnego, zmniejszający lekpkość krwi u osób w podeszłym wieku, wpływający na poprawę perfuzji mózgowej w określonych obszarach mózgu u zdrowych mężczyzn (w wieku 60-70 lat) oraz na zmniejszenie agregacji płytek. Dodatkowo wykazuje działanie rozszerzające naczynia krwionośne przedramienia, zwiększające lokalny przepływ krwi.

Dawkowanie

Doustnie. 2 tabletki na dobę (jedna tabletka rano i jedna wieczorem). Leczenie powinno trwać co najmniej 8 tygodni. Jeżeli po 3 miesiącach stosowania preparatu nie następuje poprawa lub jeżeli nastąpiło pogorszenie objawów, należy zwrócić się do lekarza w celu ustalenia, czy kontynuacja leczenia jest uzasadniona. 

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ciąża.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
PKWIU 21.20.13.0
Rodzaj
EAN 5909991197230
BLOZ_07 3144546
Podmiot odpowiedzialny
Biofarm
Wałbrzyska 13
60-198 Poznań
Polska

Cechy

Lek Lek dostępny bez recepty (OTC)

Oceny użytkowników

Bądź pierwszą osobą która oceni ten produkt !

Pytania dotyczące produktu


Masz pytanie? Wyślij je nam, nasi farmaceuci chętnie odpowiedzą.Pytanie dotyczące produktu

Pola wymagane
Wyślij

30 innych produktów w tej samej kategorii: