Prostamol Uno, 320mg, 60 kapsułek
search
  • Prostamol Uno, 320mg, 60 kapsułek

Prostamol Uno, 320mg, 60 kapsułek

69,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Tylko teraz darmowa dostawa

już od 39 PLN!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Opis
Prostamol uno zawiera wyciąg z owoców palmy sabal (Sabalis serrulatae fructus extractum), jest lekiem roślinnym, który łagodzi objawy związane z rozrostem prostaty występujące przy oddawaniu moczu, jak np.: słaby strumień moczu, parcie na mocz, częstomocz, częste oddawanie moczu w nocy.  
 
Większość tych objawów jest spowodowanych przez powiększony gruczoł krokowy, który uciska na cewkę moczową (przejście przez które przepływa mocz z pęcherza moczowego).
 
Wskazania
Prostata

Skład
Substancja czynna: Substancją czynną leku jest wyciąg z owoców palmy sabal (Sabalis serrulatae fructus extractum). Jedna kapsułka miękka zawiera 320 mg wyciągu z owoców palmy sabal (Serenoa repens (W.Bartram) Small (Sabal serrulata (Michaux) Nichols), fructus) (9-11:1). Rozpuszczalnik ekstrakcyjny: alkohol etylowy 96% (V/V).
 
Pozostałe składniki to:  Sukcynylowana żelatyna, glicerol, woda oczyszczona, tytanu dwutlenek (E171), żelaza tlenek żółty (E 172), żelaza tlenek czarny (E172), karmin (E 120), trójglicerydy o średniej długości łańcucha.

Działanie
Wyciąg z owoców palmy sabal (Serenoa repens) wywiera efekt antyandrogenowy blokując wiązanie DHT z receptorami oraz hamując aktywność 5-α-reduktazy.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 kapsułka raz na dobę, o tej samej porze. Czas stosowania zależy od rodzaju, nasilenia oraz przebiegu choroby. Możliwe jest długotrwałe stosowanie. Regularne przyjmowanie preparatu jest szczególnie ważne dla skuteczności leczenia. Po około 6 tyg. można spodziewać się poprawy stanu pacjenta. Należy skonsultować się z lekarzem w przypadku, gdy dolegliwości nie ustępują lub nasilają się. Kapsułkę miękką należy połykać w całości, po posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
PKWIU 21.20.13.0
Rodzaj
EAN 5909990693931
BLOZ_07 5882002
5882002
3 Przedmioty

Opis

Lek
Lek dostępny bez recepty (OTC)

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.