

Lek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy dla dzieci już powyżej 3 m-ca życia. Dzięki najwyższej dostępnej dawce ibuprofenu możliwe jest podanie mniejszej ilości leku.
już od 69 PLN!
4,9 to nasza średnia ocen na CENEO.
za pomocą PayU lub Przelewy24.
Substancja czynna
Ibuprofenum 250 mg / 5 ml
Wskazania
Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych, w przebiegu odczynu poszczepiennego).
Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do
umiarkowanego:
• bóle głowy, gardła i mięśni np. w przebiegu zakażeń
wirusowych;
• bóle mięśni, stawów i kości, na skutek urazów
narządów ruchu (nadwyrężenia, skręcenia);
• bóle na skutek urazów tkanek miękkich, bóle
pooperacyjne;
• bóle zębów, bóle po zabiegach stomatologicznych,
bóle na skutek ząbkowania;
• bóle głowy;
• bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha
środkowego.
Przeciwwskazania
Kiedy nie przyjmować leku Kidofen max
• jeśli dziecko ma uczulenie na ibuprofen lub
inne podobne leki przeciwbólowe (z grupy
niesteroidowych leków przeciwzapalnych – NLPZ)
lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku;
• jeśli kiedykolwiek wystąpiła duszność, astma,
katar, obrzęk twarzy i (lub) dłoni lub pokrzywka
po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego (jak
np. aspiryna) lub innych niesteroidowych leków
przeciwzapalnych, ponieważ Kidofen max może
u tych pacjentów wywołać podobne objawy
niepożądane;
• jeśli u pacjenta występuje obecnie lub kiedykolwiek
wystąpiła choroba wrzodowa żołądka i (lub)
dwunastnicy lub krwawienie (dwa lub więcej
potwierdzone przypadki owrzodzenia lub
krwawienia);
• jeśli kiedykolwiek wystąpiło krwawienie
lub perforacja (przedziurawienie) przewodu
pokarmowego, związane ze stosowaniem leków
z grupy NLPZ;
• jeśli pacjent ma ciężką niewydolność wątroby i nerek;
• jeśli pacjent ma ciężką niewydolność serca;
• jeśli występuje krwawienie w mózgu (krwawienie
z naczyń mózgowych) lub inne czynne krwawienie;
• jeśli występują zaburzenia krzepnięcia krwi, ponieważ
ibuprofen może wydłużyć czas krwawienia;
• jeśli występują zaburzenia wytwarzania krwi
o nieustalonym pochodzeniu;
• u dzieci z ciężkim odwodnieniem (wywołanym
wymiotami, biegunką lub niewystarczającym
spożyciem płynów).
Nie wolno przyjmować leku w ostatnich 3 miesiącach ciąży
Ok
Mam dwójkę pociech, więc kindofen zawsze jest w domowej apteczce. Stosowałam go kiedy moje maluchy ząbkowały, a teraz stosuję jak dzieciaki chorują. Jest bardzo skuteczny w obniżeniu gorączki, a dodatkowo, że jest to ibuprofen, to działa również przeciwzapalnie.
ok
Rzetelny produkt, szybko działa, zadowalająca cena.
Polecam
Bardzo się cieszę, że syrop pomógł mojemu maluszkowi. Miał gorączkę, a ma dopiero 4 miesiące, więc byłam bardzo zaniepokojona. Syrop okazał się skuteczny i teraz wszystko jest w porządku. Dziękuję!
ok
Produkt spełnił moje oczekiwania. Dawkowanie jest proste, a dzieci bardzo lubią jego smak. Polecam!
Produkt jest skuteczny i łatwy w podawaniu, dzieci chętnie go przyjmują.
Ok
Ok
Miłe zaskoczenie przy zakupie dla małych dzieci.
Dobra cena
Polecam
Bardzo się cieszę z zakupu Kidofen Max. Ostatnio w naszej rodzinie pojawiły się problemy z zdrowiem - wszyscy chorzy. Miałam obawy, że nie znajdę potrzebnego leku, ale udało mi się go upolować w aptece. Okazało się, że skład jest nieco inny, ale i tak działa świetnie. Gorączka została zbita, co było dla nas najważniejsze. Dzięki temu możemy szybko wrócić do zdrowia.
Produkt spełnił moje oczekiwania. Zawiera prosty, skuteczny skład i ma dobry smak, co jest dla mnie istotne, zwłaszcza w przypadku dzieci. Polecam.
ok
Ok
ok
Ok
Jestem zadowolona z zakupu.
ok
Bardzo się cieszę z zakupu!
Produkt smakuje dzieciom, jest skuteczny i pomaga.
Spełnia moje oczekiwania