Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Undofen Terapia Kwasowa TCA żel 1,5 ml, OMEGA PHARMA
search
  • Undofen Terapia Kwasowa TCA żel 1,5 ml, OMEGA PHARMA

Undofen Terapia Kwasowa TCA żel 1,5 ml, OMEGA PHARMA

29,99 zł
OMEGA PHARMA
Ilość
Obecnie brak na stanie

 Oceny i opinie pacjentów
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu
  Darmowa dostawa już od 69 PLN

za pośrednictwem kuriera Pocztex!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Undofen Terapia Kwasowa TCA żel 1,5 ml, OMEGA PHARMA

Pojemność opakowania: 1,5 ml

Opis produktu:
Terapia kwasowa TCA to wyrób medyczny do usuwania brodawek (kurzajek). Aplikator występuje w poręcznej postaci długopisu. Wewnątrz zawiera silnie stężony żel z kwasem trójchlorooctowym przeznaczony do miejscowego, chemicznego usuwania brodawek . Żel niszczy wirusa będącego przyczyną kurzajki i wywołuje jej złuszczanie. Po zabiegu skóra ulega regeneracji. Efekt widoczny jest już po 1 tygodniu stosowania.

Przeznaczenie:
Preparat służy do usuwania brodawek (kurzajek) na skórze dłoni i stóp. Jest odpowiedni dla dorosłych i dzieci, które ukończyły 4. rok życia.

Sposób użycia:
Żel należy nakładać bezpośrednio na brodawkę. Nie należy dotykać zdrowej skóry otaczającej zmienione miejsce. Preparat stosuje się dwa razy dziennie przez 4 dni. Złuszczający się naskórek można delikatnie usuwać w letniej wodzie. Po zakończeniu terapii skóra w ciągu kilku dni jest znacznie zregenerowana, choć do całkowitego wyleczenia może upłynąć kilka tygodni. Jeśli kurzajka nie zniknie zupełnie, leczenie należy powtórzyć po 4 dniach. W razie potrzeby schemat leczenia można powtórzyć do 4 razy. Przed pierwszym użyciem konieczne jest wykonanie kilku obrotów nasadki aplikatora, aby żel przedostał się do specjalnej końcówki.

Uwaga - środki ostrożności:
  • Preparat przeznaczony jest do stosowania wyłącznie na skórze dłoni i stóp.
  • Żel zawiera silnie stężony kwas trójchlorooctowy, więc podczas stosowania należy zachować ostrożność.
  • Nie należy nakładać preparatu na zdrową skórę wokół brodawki. W przypadku zabrudzenia zdrowej skóry, należy umyć ją wodą z mydłem. 
  • Nie wolno stosować preparatu na: wrażliwą skórę twarzy i narządów płciowych, włókniaki starcze, znamiona, ciemne plamy na skórze, piegi, brodawki wodne i łojotokowe.
  • Nie należy stosować razem z innymi preparatami przeznaczonymi do leczenia brodawek.
  • Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 4 lat
  • Kobiety w ciąży, karmiące piersią i chorzy na cukrzycę przed użyciem preparatu powinni skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
  • Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Skład preparatu:
kwas trójchlorooctowy (TCA).

PKWIU 21.20.13.0
Rodzaj
EAN
BLOZ_07 9061596
OMEGA PHARMA

Omega Pharma to belgijskie przedsiębiorstwo farmaceutyczne, które swoją działalność rozpoczęło w 1987 roku. Po wzmocnieniu swojej pozycji na rodzimym rynku Omega Pharma szybko rozpoczęła ekspansję zagraniczną. Obecnie przedsiębiorstwo działa w wielu krajach na całym świecie posiadając 35 przedstawicielstw zlokalizowanych poza granicami Belgii. Główny trzon oferty producenta stanowią leki wydawane bez recepty (OTC), suplementy diety, wyroby medyczne, a także wysokiej jakości kosmetyki. Szerokie portfolio produktów Omega Pharma jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się potrzeby konsumentów. Dzięki temu belgijska firma cieszy się zaufaniem i uznaniem społecznym.

9061596

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Bądź pierwszą osobą która oceni produkt na stronie! !

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.