• Nowy
search

Corega Max Mocowanie+Osłona Miętowy Krem do protez, 40 g, GSK

19,90 zł
GlaxoSmithKline
3
Ilość

 Oceny i opinie pacjentów
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu
  Darmowa dostawa już od 49,99 PLN

za pośrednictwem kuriera Poltraf!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

COREGA MAX MOCOWANIE+OSŁONA O SMAKU MIĘTOWYM, KREM MOCUJĄCY DO PROTEZ 40 G

  • NAJSILNIEJSZE MOCOWANIE: Najsilniejsza metoda mocowania* protez — odpowiednia do protez częściowych i całkowitych. Jedz to, co naprawdę lubisz!
  • OSŁONA: Dokładnie osłania brzegi protezy, zapewniając pięciokrotnie lepszą ochronę** przed przedostawaniem się drobinek pokarmu pod protezę.
  • PRECYZYJNA APLIKACJA: Precyzyjny aplikator umożliwiający równe nałożenie produktu pomaga nanieść jego odpowiednią ilość.
  • JEDZENIE BEZ OBAW: Mocowanie do 12 godzin. Jedz to, na co masz ochotę.
  • MIĘTOWY SMAK: Pomaga utrzymać uczucie świeżowści przez długi czas.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU: Tubka zawierająca 40 g kremu do mocowania protez zębowych bez dodatku aromatów i barwników, wyposażona w precyzyjny aplikator. Tekturowe opakowanie wykonane z materiału z recyklingu, które można poddać dalszemu recyklingowi.

Mocuje protezę nawet na 12 godzin, a precyzyjny aplikator umożliwia naniesienie odpowiedniej ilości produktu. Nie obawiaj się, że produkty takie jak orzechy, nasiona czy popcorn przedostaną się pod Twoją częściową lub całkowitą protezę, i ciesz się każdym kęsem. Ten krem mocujący pomaga też chronić dziąsła przed naciskiem i zabezpiecza je przez cały dzień. Ponadto nie zawiera cynku ani dodatkowych barwników czy aromatów. Dzięki temu nie wpływa na smak jedzenia. Ciesz się życiem bez zmartwień.

NAKŁADANIE PRODUKTU JEST PROSTE

Po prostu oczyść i osusz protezę i wypłucz usta. Następnie postępuj zgodnie z ilustracjami na opakowaniu, by w odpowiedni sposób nanieść produkt na protezę częściową lub całkowitą. Włóż protezę i mocno ją dociśnij. Przygryź ją na kilka sekund i gotowe! Przed wyjęciem protezy zębowej przepłucz usta wodą, a następnie poruszaj protezą.

GlaxoSmithKline

GlaxoSmithKline jest Brytyjskim koncernem branży farmaceutycznej szeroko znanym pod skrótem GSK. Bogata historia i doświadczenie, a także nowoczesne zaplecze logistyczno-technologiczne sprawia, że GSK jest jedną z najbardziej znaczących firm farmaceutycznych na świecie. Jej początki sięgają aż do przełomu XVIII i XIX wieku. Dziś GlaxoSmithKline jest globalnym producentem, a główną oś jego działalności stanowią 3 branże: produkty farmaceutyczne, szczepionki oraz produkty ochrony zdrowia. Każdego dnia GSK dostarcza ponad 2 milionów szczepionek na całym świecie. Polski zakład produkcyjny koncernu zlokalizowany jest w Poznaniu, a firma oferuje na naszym rynku około 300 produktów.

9105213
3 Przedmioty

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Bądź pierwszą osobą która oceni produkt na stronie! !

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.