Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Centrum Femina w trakcie ciąży 1 tabl. 30t
search
 • Centrum Femina w trakcie ciąży 1 tabl. 30t

Centrum Femina 1, kompletna multiwitamina dla kobiet w ciąży, 30 tabletek, PFIZER

33,00 zł
Pfizer
Ilość
Obecnie brak na stanie

 Oceny i opinie pacjentów
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu
  Darmowa dostawa już od 49,99 PLN

za pośrednictwem kuriera Poltraf!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Opis:
 • Starannie skomponowany skład - preparat o bogatej formule, zawiera wiele witamin i minerałów ważnych dla rozwoju Dziecka i zdrowia Mamy W trosce o dobro Dziecka - zawiera składniki o szczególnym znaczeniu dla rozwoju Dziecka: kwas foliowy, jod, witaminę D3, żelazo, magnez
 • Dla zdrowia Mamy - zawiera składniki potrzebne każdej Mamie: witaminy z grupy B, selen, wapń, miedź, mangan, witaminy C i E
 • Wysoka jakość, sprawdzona marka - Centrum to Multiwitamina nr 1 na świecie, ten suplement diety wytwarzany jest w standardzie produkcji leków, co daje gwarancję, że produkt zawiera zadeklarowany rodzaj i ilość składników odżywczych

Komplet witamin i minerałów specjalnie opracowany dla kobiet w ciąży. Produkt dostarcza komplet niezbędnych witamin i minerałów, wspomagających metabolizm energetyczny i uzupełniających dietę kobiety w ciąży. Substancje odżywcze zawarte w CENTRUM FEMINA 1 wspierają układ odpornościowy, prawidłowe funkcjonowanie tarczycy, prawidłowe utrzymanie poziomu glukozy we krwi, prawidłową produkcję składników krwi, prawidłowy rozwój łożyska. 

Sposób użycia

 • Zażywaj jedną tabletkę CENTRUM FEMINA 1 dziennie, popijając ją wodą, o dowolnej porze dnia.
 • Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.
 • CENTRUM FEMINA 1 można przyjmować przez dłuższy czas.
 • Produkt nie zawiera glutenu.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze nieprzekraczającej 25°C, w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu. Nie używać, jeśli po otwarciu pojemnika na folii znajdującej się pod zakrętką widać uszkodzenia. Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Termin ważności dotyczy produktu przechowywanego w prawidłowych warunkach, w nieotwartym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

OSTRZEŻENIA:

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
 • Jeśli przyjmujesz inne suplementy, przeczytaj etykietę, ponieważ mogą one zawierać ten sam składnik Zróżnicowana i zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są bardzo ważne. Produktu tego nie należy stosować jako substytutu (zamiennika) zróżnicowanej diety.
 • Termin ważności dotyczy produktu przechowywanego w prawidłowych warunkach, w nieotwartym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 • W przypadku nadmiernego spożycia należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.
 • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Przechowywać w suchym miejscu, poniżej 25°C.
 • Nie stosować, jeśli folia na opakowaniu jest uszkodzona.
 • Po użyciu należy dokładnie zamknąć wieczko
PKWIU 10.89.19.0
Rodzaj
EAN 9120036095403
BLOZ_07 3591861
Pfizer

Pfizer może poszczycić się niecodziennym osiągnięciem - obecnie jest bowiem największą firmą farmaceutyczną na całym świecie. Taki zakres działalności jest gwarancją najwyższego poziomu bezpieczeństwa produktów koncernu. Jego historia rozpoczęła się w 1849 roku w Stanach Zjednoczonych dzięki dwóm Amerykanom niemieckiego pochodzenia. Od początku działalności aż do dziś główne zasady firmy Pfizer to zorientowanie na klienta, jakość, etyka, innowacyjność, współpraca oraz szacunek do ludzi. W Polsce przedsiębiorstwo obecne jest już od 1958 roku. Oprócz sprzedaży doskonałych leków OTC polski oddział zajmuje się także prowadzeniem badań klinicznych i rozwojowych. 

3591861

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Bądź pierwszą osobą która oceni produkt na stronie! !

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.