Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Termometr bezdotykowy TE-003, Apteo Care 1 sztuka

9070602

Produkt nowy

Produkt nie jest dłużej dostępny.

77,99 zł

Oceny i recenzje użytkowników

Nikt jeszcze tego nie ocenił

Więcej informacji

Termometr bezdotykowy TE-003

Ilość: 1 sztuka

Opis produktu:
Termometr bezdotykowy TE-003 przeznaczony jest do przeprowadzania regularnych pomiarów temperatury ciała ludzkiego. Jest to urządzenie wysokiej jakości , w którym wykorzystane zostały najnowsze technologie. Przeprowadzone testy wykazały zgodność z międzynarodowymi standardami, potwierdziły bezpieczeństwo użycia, pod warunkiem przestrzegania zasad zawartych w instrukcji używania. Termometr zapewnia zawsze precyzyjny i niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła odczyt temperatury. Dodatkowym atutem jest funkcja samosprawdzenia po każdym wyłączeniu, żeby zagwarantować precyzję pomiaru. Miejsce pomiarowe urządzenia jest oświetlone, co ułatwia odczyt. Istnieje również możliwość odczytania 30 poprzednich wyników. Urządzenie sygnalizuje wyczerpanie baterii.

Przeznaczenie:
Termometr może być używany przez osoby w różnym wieku do pomiaru temperatura ciała.

Uwaga:
Zaleca się uważne przeczytanie instrukcji i zapoznanie się ze wszystkimi funkcjami oraz wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa.
PKWIU26.51.51.0
Rodzaj
EAN5907553015961
BLOZ_079070602

Oceny użytkowników

16 innych produktów w tej samej kategorii: