Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Manusan, płyn 4%, 500 ml, Polfa Łódź

8608301

5907698330400

Polfa Łódź

Produkt nowy

1 Sztuka

Ostrzeżenie: W magazynie pozostały ostatnie sztuki.

23,50 zł

Oceny i recenzje użytkowników

Nikt jeszcze tego nie ocenił

Darmowa dostawa już od 180zł

Szybka płatność z Przelewy24 i PayU

Dbamy o swoich pacjentów

Więcej informacji

Opis

Płyn Manusan stosowany jest do dezynfekcji rąk. Preparat jest szczególnie skuteczny jest w usuwaniu gronkowcówgrzybów, a także inaktywuje szereg wirusów.

Wskazania

Szczególnie skutecznie działa na gronkowce metycylinowrażliwe (MSSA) i metycylinooporne (MRSA). Inaktywuje szereg wirusów (w tyn HIV, HSV, RSV, VSV i Rabies Virus).

Diglukonian chlorheksydyny posiada zdolność kumulowania się w naskórku, dzięki czemu preparat wykazuje przedłużone działanie (do ok. 3 godzin), niszcząc drobnoustroje bytujące w głębszych warstwach skóry, uwalniające się do rękawiczek podczas operacji chirurgicznych.

Działanie

Preparat wykazuje wysoką aktywność przeciw tlenowym i beztlenowym bakteriom Gram-dodatnim i Gram-ujemnym oraz grzybom. Szczególnie skutecznie działa na gronkowce metycylinowrażliwe (MSSA) i metycylinooporne (MRSA). Inaktywuje szereg wirusów (w tyn HIV, HSV, RSV, VSV i Rabies Virus). Diglukonian chlorheksydyny posiada zdolność kumulowania się w naskórku, dzięki czemu preparat wykazuje przedłużone działanie (do około 3 godzin), niszcząc drobnoustroje bytujące w głębszych warstwach skóry, uwalniające się do rękawiczek podczas operacji chirurgicznych.

Substancja czynnachlorhexidinum

Skład

  • 20% roztworu diglukonianu chlorheksydyny o stężeniu 20%;

  • 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% roztworu tlenku dimetylolauryloaminy o stężeniu 30%;

  • mniej niż 5% alkoholu izopropylowego;

  • 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% glikolu polioksyetylenopolioksypropylenowego.

PKWIU20.20.14.0
Rodzaj
EAN5907698330400
BLOZ_078608301

Oceny użytkowników

30 innych produktów w tej samej kategorii: