Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

TheraPearl kompres żelowy na bark i szyję 1 sztuka

9077208

8533800063804

THERAPEARL

Produkt nowy

Produkt nie jest dłużej dostępny.

43,99 zł

Oceny i recenzje użytkowników

Nikt jeszcze tego nie ocenił

Darmowa dostawa od 149 zł

Szybka płatność z Przelewy24 i PayU

Dbamy o swoich pacjentów

Więcej informacji

TheraPearl kompres żelowy na bark i szyję

Zawartość opakowania:
W zestawie znajduje się 1 pakiet o wymiarach: 29,2 cm x 33 cm

Opis produktu:
TheraPearl kompres żelowy na bark i szyję to znakomicie wyprofilowana opaska z elastycznego i plastycznego materiału, której można używać do okładów na barki, kark i szyję. Zastosowana technologia TheraPearl zapewnia elastyczność i plastyczność pakietu, umożliwia doskonałe dopasowanie się do ciała.
Produkt wypełniony jest małymi perełkami, które nie tracą swoich właściwości w skrajnych temperaturach. Temperatura terapeutyczna kompresu utrzymuje się przez około 20 minut. W zależności od rodzaju bólu czy dolegliwości kompres żelowy można nagrzewać lub mrozić . Terapie zimnem lub ciepłem są skuteczne, przynoszą ulgę i łagodzą ból.
Okład przeznaczony jest do wielokrotnego użytku, jeżeli stosowany jest zgodnie z przeznaczeniem i nie są przekraczane sugerowane czasy podgrzewania.

Przeznaczenie:
TheraPearl kompres żelowy przeznaczony jest dla wszystkich, którzy cierpią na kręcz szyi, ból na poziomie ramion, mięśni czworobocznych i ból szyi. Kompres zapewnia ukojenie i ulgę.

Sposób stosowania:
Okład nadaje się tylko do stosowania zewnętrznego. Każdorazowo należy sprawdzić temperaturę okładu przed użyciem. W przypadku terapii zimnem kompres należy mrozić przez co najmniej 2 godziny. W przypadku terapii ciepłem kompres należy podgrzać w kuchence mikrofalowej zgodnie z poniższą instrukcją dotyczącą czasu i mocy: 700W - 60 sekund, 1000W - 50 sekund, 1250W - 40 sekund.
Temperatura terapeutyczna pakietu utrzymuje się przez około 20 minut. Przed powtórnym zastosowaniem należy odczekać co najmniej 20 minut. W razie potrzeby należy przygotowany kompres ponownie nałożyć na 20 minut.

Ostrzeżenia:
  • Zawsze należy sprawdzać temperaturę przed użyciem. 
  • Okład stosowany zbyt długo może doprowadzić do oparzenia skóry. 
  • Przed zastosowaniem produktu na popękanej, podrażnionej, nadwrażliwej skórze należy zasięgnąć porady lekarza. Podobnie postąpić w przypadku bardzo mocnego, długotrwałego lub przewlekłego bólu.
  • Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego. 
  • Nie używać kompresu do celów niezgodnych z przeznaczeniem.
  • Nie wolno spożywać zawartości, dziurawić i otwierać kompresu.
  • Nie wolno stosować kompresu u niemowląt, a u starszych dzieci stosować wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. 
  • Podgrzewanie w czasie dłuższym niż sugerowany w powyższej instrukcji może spowodować uszkodzenie lub zniszczenie pakietu.
PKWIU 20.20.14.0
Rodzaj Wyrób medyczny inny
EAN 8533800063804
BLOZ_07 9077208

Oceny użytkowników

Bądź pierwszą osobą która oceni ten produkt !

Pytania dotyczące produktu


Masz pytanie? Wyślij je nam, nasi farmaceuci chętnie odpowiedzą.Pytanie dotyczące produktu

Pola wymagane
Wyślij