Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Apap Extra 500mg+65mg, 50 tabletek, USP ZDROWIE

3000947

5909990644926

USP Zdrowie

Produkt nowy

10 Sztuk/ki

24,90 zł

Oceny i recenzje użytkowników

Nikt jeszcze tego nie ocenił

Darmowa dostawa od 299 zł

Szybka płatność z Przelewy24 i PayU

Dbamy o swoich pacjentów

Więcej informacji

Wskazania: bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrena), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Skład: 1 tabletka zawiera: substancje czynne: paracetamol 500mg, kofeinę 65mg oraz substancje pomocnicze: powidon, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian. W skład otoczki tabletki wchodzą: hypromeloza 5, hypromeloza 15, makrogol 3350.

Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe. Zawiera jako substancje czynne paracetamol i kofeinę. Kofeina nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa umiarkowanie pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy.

Dawkowanie: dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę).

Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, alkoholizm, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, zaburzenia rytmu serca, nie stosować podczas leczenia inhibitorami MAO, ciąża, laktacja, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, astma oskrzelowa, nadczynność tarczycy, bezsenność.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
USP ZDROWIE:
Ziębicka 40, 50-507 Wrocław
PKWIU 21.20.13.0
Rodzaj
EAN 5909990644926
BLOZ_07 3000947
Podmiot odpowiedzialny
USP Zdrowie
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska

Cechy

Marka APAP

Oceny użytkowników

Bądź pierwszą osobą która oceni ten produkt !

Pytania dotyczące produktu


Masz pytanie? Wyślij je nam, nasi farmaceuci chętnie odpowiedzą.



Pytanie dotyczące produktu

Pola wymagane
Wyślij

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

APAP

Nie daj się pokonać uciążliwym objawom przeziębienia i grypy. APAP to popularna marka leków przeciwbólowych opartych o paracetamol - substancję chemiczną o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Skuteczność działania, dostępność i korzystna cena sprawia, że marka APAP jest ceniona przez wielu pacjentów w Polsce. Gama produktów sygnowanych logiem APAP nieustannie się poszerza w celu zaspokojenia potrzeb pacjentów w różnym wieku. Obejmuje także leki o działaniu zmniejszającym obrzęk błony śluzowej nosa oraz preparaty wspomagające zasypianie. APAP to zaufany sprzymierzeniec w walce z bólami różnego pochodzenia i natężenia. Zobacz pozostałe produkty APAP!

USP Zdrowie - informacje o producencie

Międzynarodowe przedsiębiorstwo USP to jeden z bezsprzecznych liderów na rynku leków bez recepty (OTC) w Polsce. Firma jest znana z produkcji i sprzedaży popularnych leków o działaniu przeciwbólowym - Apap oraz Ibuprofen. USP Zdrowie jest także twórcą marek Stoperan, Xenna, Gripex oraz Verdin. Producent zatrudnia około 800 specjalistom wytwarzając rocznie ponad 100 mln opakowań leków. Firma posiada swoje biura w Polsce, na Litwie, Ukrainie, Bułgarii czy w Stanach Zjednoczonych, a jej główna wytwórnia US Pharmacia znajduje się we Wrocławiu. Główną ideą przyświecającą pracownikom USP Zdrowie jest postawienie człowieka, jego zdrowia i potrzeb w centrum działań.

Logo USP Zdrowie