Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wartix, środek do usuwania kurzajek, 38 ml, GENEXO

9049230

Genexo

Produkt nowy

4 Sztuk/ki

40,49 zł

Oceny i recenzje użytkowników

Nikt jeszcze tego nie ocenił

Więcej informacji

Za najskuteczniejszą metodę leczenia kurzajek powszechnie uznaje się wymrażanie (nazywane także krioterapią). Wartix wykorzystuje tę metodę, jest skuteczny, a dodatkowo wyjątkowo bezpieczny oraz łatwy w użyciu. Płyn zamrażający aplikowany jest bezpośrednio na kurzajkę, która ulega wymrożeniu aż po rdzeń. Proces wymrażania może spowodować zaczerwienienie lub pojawienie się pęcherzyków na skórze, co jest zupełnie normalnym zjawiskiem. Zazwyczaj wystarcza pojedyncze zastosowanie Wartix. Po 10-14 dniach od wymrożenia, kurzajka odpada, pozostawiając zdrowy, zregenerowany naskórek.

Zastosowanie: usuwanie kurzajek z dłoni i stóp.

Sposób użycia: zwrócić kurzajkę ku górze tak, aby zmieściła się w komorze aplikatora (skierowanego ku dołowi). Następnie przyłożyć aplikator tak, by krawędzie komory szczelnie przylegały do skóry wokół kurzajki. Trzykrotnie przycisnąć dozownik kciukiem, aby uwolnić płyn zamrażający. Przytrzymać aplikator na kurzajce przez co najmiej 10 sekund. Zdjąć aplikator z kurzajki. W tym momencje może wystąpić uczucie mrowienia lub niewielkiego bólu.

Skład: 38ml dimetyloeter.
PKWIU 20.59.59.9
Rodzaj
EAN 5907553956165
BLOZ_07 9049230

Oceny użytkowników

Bądź pierwszą osobą która oceni ten produkt !

30 innych produktów w tej samej kategorii: