Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Emolium A-TOPIC Trójaktywna emulsja do kąpieli 200 ml

7072854

Emolium

Produkt nowy

3 Sztuk/ki

31,99 zł

Oceny i recenzje użytkowników

Nikt jeszcze tego nie ocenił

Więcej informacji

Opis:
Trójaktywna emulsja do kąpieli Emolium P to aktywny emolient przeznaczony do pielęgnacji skóry atopowej, bardzo suchej i uporczywie swędzącej. Emulsja zawiera delikatne substancje myjące skórę. Jej odpowiednio skomponowane składniki aktywne oraz bezwodna formuła (84,4% substancji lipidowych) tworzą na wierzchniej warstwie skóry długotrwałą, aktywną okluzję lipidową. Dzięki temu ryzyko rozwoju bakterii zostaje ograniczone, a podrażnienia i świąd natychmiast złagodzone. 

Przeznaczenie
Pielęgnacja i mycie skóry atopowej oraz w chorobach, w trakcie których występuje świąd i suchość skóry (np. rybia łuska, liszaj płaski, wyprysk, łuszczyca).

Stosowanie u dorosłych
(O ile wskazania lekarza nie są inne) Napełnić wannę wodą do połowy objętości, następnie dodać 1 miarkę (30 ml) emulsji. Zalecany czas kąpieli to 15 minut. Po kąpieli ostrożnie osuszyć skórę ręcznikiem. Nie wycierać.

Stosowanie u dzieci/niemowląt (od 1 miesiąca życia)
(O ile wskazania lekarza nie są inne) Wypełnić wodą wannę lub wanienkę, następnie dodać 1/2 miarki (15 ml) emulsji. Opłukać dziecko wodą. Ostrożnie osuszyć skórę ręcznikiem. Nie wycierać.


Trójaktywna emulsja do kąpieli Emolium P zawiera substancje myjące, dlatego w czasie kąpieli z jej dodatkiem nie zaleca się stosowania innych środków myjących. Do 5 minut po zakończeniu kąpieli należy nałożyć na skórę odpowiedni emolient, aby nie dopuścić do wtórnego wysuszenia nawilżonej skóry i ponownego wystąpienia świądu.
PKWIU20.42.19.0
RodzajDermokosmetyk
EAN5903263244929
BLOZ_077039323

Oceny użytkowników

30 innych produktów w tej samej kategorii: