Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ewa Szubertowska, właścicielka internetowej apteki - Apteka CUD, wyróżniona złotą statuetką Anioła Farmacji!

6377 Przeczytano
4 Oceniono
Ocena
5.0

Prestiżową statuetkę Anioła Farmacji odebrało w warszawskim Pałacu Zamoyskich dziesięciu farmaceutów oraz dziesięciu lekarzy z różnych stron Polski. Wśród osób uhonorowanych w szóstej edycji tej cenionej w środowisku medycznym nagrody, znalazła się Ewa Szubertowska, właścicielka między innymi internetowej apteki - Apteka CUD.

Na uroczystej gali, która odbyła się w Pałacu Zamoyskich w Warszawie, wyróżnionych zostało dziesięciu lekarzy oraz dziesięciu farmaceutów, dla których był to wyjątkowy dzień również dlatego, że 26 września obchodzone jest Święto Aptekarza. Ewa Szubertowska znalazła się w wyjątkowym gronie, gdyż jak zauważa Adam Górczyński, pomysłodawca nagrody oraz założyciel Fundacji Anioły Farmacji i Anioły Medycyny - “To sami pacjenci wskazują tych, którzy, ich zdaniem, zasłużyli na nagrodę. To może być lekarz, który zdiagnozował pacjenta, gdy jego koledzy tylko rozkładali ręce lub [...] farmaceuta, który wychwycił niepokojące objawy i doradził konsultację ze specjalistą. Za każdym głosem, oddanym na naszych laureatów, kryje się jakaś historia”.

Wszyscy laureaci zostali podjęci uroczystym obiadem, którego menu skomponowano z dań, którymi Akademia Noblowska podejmowała polskich noblistów, m.in. Marię Skłodowską-Curie, Henryka Sienkiewicza czy Czesława Miłosza. Po zakończeniu oficjalnej uroczystości goście udali się do Muzeum Fryderyka Chopina, gdzie zaplanowano część artystyczną.

- “Anioły wyznaczają standardy i kierunek ruchu, dopominają się o normalność, rzucają snop światła na tych, którzy się nie poddali wzburzonemu morzu współczesnych czasów, ale konsekwentnie podążają do portu, któremu na imię ”posłannictwo”. Tak niewiele i tak dużo zarazem” – podkreśla Adam Górczyński. Wyróżnienie w tak prestiżowym plebiscycie jest niezwykle budujące, udowadnia bowiem, że misja realizowana przez Ewę Szubertowską przynosi wiele dobrego, choćby poprzez rozwój społecznej świadomości w zakresie profilaktyki prozdrowotnej.

Ewa Szubertowska - anioł farmacji

Opublikowano w: Aktualności

Zostaw komentarz

Komentarze

 • Napisany przez: Małgorzata Data: 2018-10-12
  Ocena
  5.0

  Gratulacje Ewa!

 • Napisany przez: Wojciech Data: 2018-10-10
  Ocena
  5.0

  Gratulacje!

 • Napisany przez: Beata Polaszewska Data: 2018-10-09
  Ocena
  5.0

  GRATULUJĘ !!!!

 • Napisany przez: Monika Data: 2018-10-08
  Ocena
  5.0

  Składam swój podziw i szacunek. GRATULUJĘ ❤

Nowe produkty

Najczęściej kupowane