Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty ROCHE

Grupa Roche to prekursor na międzynarodowym rynku zajmujący się produkcją farmaceutyków oraz diagnostyką. Połączenie wiedzy i doświadczenia wraz z najnowszymi technologiami daje  gwarancję sukcesu i pozwala realizować cel firmy, jakim jest poprawa życia. Głównym obszarem, na którym skupia się praca grupy jest rozwój w obszarze medycyny personalizowanej, czyli tworzeniu innowacyjnych planów działania, sprzyjających poprawie zdrowia chorego, w oparciu o jego indywidualne potrzeby, korzystając najnowszych osiągnięć nauki i technologii.

Światowy lider na rynku farmaceutycznym i diagnostycznym


Firma Roche powstała w 1896 roku. Od tego czasu nieustannie dąży do poprawy jakości życia pacjentów tworząc nowe i ulepszając już istniejące leki, zwłaszcza w dziedzinie onkologii, okulistyki, immunologii. Zajmuje się także produkcją i poszerzaniem dostępności do leków na choroby zakaźne. W kwestii diagnostyki, głównym obszarem działań jest rozwój diagnostyki molekularnej, diagnostyki in vitro. Wprowadzane są także nowatorskie zmiany w zakresie kompleksowej opieki diabetologicznej. Dzięki międzynarodowej współpracy z kontrahentami firma nieustannie dąży do zapewnienia dostępu do leków i jak najlepszej opieki medycznej dla pacjentów na całym świecie. Ponadto zatrudnia pracowników w ponad 100 krajach i rokrocznie przeznacza duże kwoty na inwestycje w rozwój i badania.


Pierwsze produkty Grupy Roche dotarły do Polski już 4 lata po jej powstaniu. Pierwszy zakład produkcyjny został zbudowany zaś w 1928 roku. W trakcie II wojny światowej zakład wspierał swoich pracowników materialnie, pomagał uniknąć deportacji, a w czasie Powstania Warszawskiego firma przekazała jego ofiarom leki o wartości ok. 200 tys. zł. Po wcześniejszym uwłaszczeniu, firma wróciła do Polski w 1989 r. i do dziś jest liderem farmaceutycznym zaopatrującym polskie szpitale. Grupa Roche Polska wspiera rozwój gospodarki inwestując w międzynarodowy transfer wiedzy, badania i rozwój technologii. Firma przyczynia się do postępu w nauce, poprzez współpracę z polskimi naukowcami. W Polsce działają również dwa ośrodki światowej klasy zarządzane przez Roche - Regionalne Centrum Badań Klinicznych dla Europy Środkowo-Wschodniej, a także Roche Global IT Solution Centre zajmujące się bioinformatyką, które wspiera pracę oddziałów znajdujących się w ponad stu krajach. Dzięki współpracy z ośrodkami akademickimi i medycznymi powstał pierwszy w Polsce onkologiczny ośrodek badań klinicznych wczesnych faz. Wszystkie te działania są wynikiem dążenia do spełnienia misji firmy, czyli poprawy życia ludzi na całym świecie.

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy