Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Amaderm (Amara)

Zakład Farmaceutyczny AMARA Sp. z o.o. to polskie przedsiębiorstwo, które zajmuje się wytwarzaniem produktów prozdrowotnych i różnorodnych wyrobów medycznych, a także specjalistycznych kosmetyków dermatologicznych. Starając się odpowiadać na zapotrzebowanie klientów, każdego roku firma rozwija swoją ofertę o kolejne pozycje. Preparaty dostępne są na terenie całego kraju, a dzięki rozbudowanej sieci przedstawicieli farmaceutycznych istnieje możliwość skorzystania z fachowej porady.

W trosce o Twoje zdrowie


Zakład Farmaceutyczny AMARA powstał w 1994 roku i od tego czasu odgrywa dużą rolę w polskim przemyśle farmaceutycznym. W asortymencie posiada produkty niezbędne w każdej apteczce, takie jak woda utleniona, spirytus czy syrop prawoślazowy. Działa na podstawie firmowej Księgi Jakości, dzięki której wszystkie czynności przeprowadzane są zgodnie z normami bezpieczeństwa z naciskiem na efektywność i ogólny rozwój. Przestrzegają także zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania i Dobrej Praktyki Laboratoryjnej. Wszystkie preparaty powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników i na każdym etapie podlegają kontroli jakości, dzięki czemu działają skutecznie i pomagają poprawić zdrowie pacjentów w całej Polsce. Produkcja poprzedzona jest szeregiem badań, które potwierdzają bezpieczeństwo użycia. Firma zdobyła także wiele certyfikatów i nagród świadczących o najwyższej jakości oferowanych produktów. Receptury wyrobów medycznych są stale udoskonalane z pomocą nowoczesnych technologii oraz najnowszych osiągnięć naukowych.


W firmie AMARA znajduje się dział Rozwoju i Wdrożeń oraz Laboratorium, w których wykwalifikowana kadra pracowników dokłada wszelkich starań, aby opracowywać nowoczesne preparaty pozwalające na jeszcze skuteczniejsze leczenie oraz utrzymanie zdrowia pacjentów. W tym celu prowadzone są prace analityczne, badawcze i rozwojowe z uwzględnieniem współczesnego zapotrzebowania rynkowego. Grupa specjalistów stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Starannie wyselekcjonowani dostawcy gwarantują towary na najwyższym poziomie, dzięki czemu personel może wytwarzać skuteczne produkty. Przedsiębiorstwo prowadzi różnorodne działania mające na celu wspieranie zdrowia - angażuje się w sponsoring sportowców, młodych naukowców czy zdolnej młodzieży dając im pole do rozwoju zdolności oraz zdobywania wiedzy w zakresie medycyny. Obecnie wspierane jest przez Fundusze Europejskie, dzięki czemu otrzyma środki na zakup specjalistycznych urządzeń badawczych, które pozwolą na rozszerzenie zakresu badań.


Więcej

Nowe produkty

Blog navigation

Latest posts

Najczęściej kupowane