Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Omnibus

Omnibus to firma istniejąca od 1992 roku. Od lat specjalizują się w dostarczaniu zróżnicowanego sprzętu medycznego. Zaopatrują nie tylko placówki lecznicze i rehabilitacyjne, ale także zajmują się dystrybucją swoich produktów różnego typu do aptek oraz innych placówek, które zajmują się sprzedażą detaliczną sprzętu medycznego. Ich oferta jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Znaleźć w niej można zarówno specjalistyczne sprzęty, które są przydatne w szpitalach i przychodniach, a także specjalistycznych centrach rehabilitacyjnych, jak i produkty, z których można korzystać samodzielnie w domu.

Nowoczesna marka z tradycjami i doświadczeniem


Omnibus to marka z wieloletnim doświadczeniem. Od 1992 roku zajmują się produkcją sprzętu medycznego do szpitali i przychodni rehabilitacyjnych, a także do samodzielnego wykorzystywania w domu w trakcie leczenia chorób przewlekłych i nie tylko. Ich szeroka oferta sprawia, że jest to bardzo popularna marka, której sprzęty często wykorzystywane są przez specjalistów. Firma została założona w Dankowie, niewielkiej miejscowości znajdującej się obok miasta Kwidzyn. Po dziś dzień główna siedziba tego polskiego przedsiębiorstwa z tradycjami znajduje się właśnie w tej miejscowości. Jednak mimo przywiązania do miejsca powstania i tradycji, firma ta stawia na zrównoważony rozwój oraz nowoczesne technologie. Łączą to podejście z wyznawanymi od lat wartościami i swoim doświadczeniem, dzięki czemu oferowane przez nich produkty są naprawdę dopracowane i na wysokim poziomie.


Omnibus to marka, która stawia na jakość i szeroki, ale jednocześnie bardzo dopracowany asortyment. W ich ofercie dostępne są specjalistyczne produkty służące jako wyposażenie ekip ratunkowych. Oferują między innymi torby i plecaki ratownicze, akcesoria i urządzenia niezbędne do resuscytacji, a także różnego rodzaju rurki, maski i przewody medyczne. U nich dostępne są także inhalatory dla dzieci i dorosłych do użytku domowego. Wszystkie oferowane przez nich produkty są zaawansowane technologicznie i wykonane z bardzo trwałych materiałów, spełniających najwyższe standardy medyczne. Dzięki temu ich oferta jest nie tylko niezwykle szeroka, ale także znacznie wyróżnia się na tle konkurencji pod względem jakości.

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy