Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Novamed

Novamed to grupa o wieloletnim doświadczeniu w handlu specjalistycznym sprzętem medycznym. Produkty przedsiębiorstwa wykorzystywane są zarówno w publicznych placówkach zdrowia jak szpitale, przychodnie czy hospicja, a także w domach prywatnych odbiorców. Łódzka firma oferuje szybką, profesjonalną i kompleksową obsługę ułatwiając wybór sprzętu medycznego i wyrobów medycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Novamed - profesjonalny poziom opieki zdrowotnej 


Grupa Novamed funkcjonuje w oparciu o ponad 25 letnie doświadczenie w poprawie zdrowia i codziennego komfortu życia pacjentów. Na obraz spółki składają się wyspecjalizowane oddziały biznesowe co ułatwia jej dotarcie do różnych segmentów klientów. Novamed oferuje nowoczesny sprzęt medyczny i wyroby medyczne pochodzące od zaufanych dostawców. Dzięki temu charakteryzują się one wieloletnią trwałością i solidnym wykonaniem. Poszczególne produkty pogrupowane są w obrębie odpowiednich kategorii umożliwiając tym samym trafny wybór. Są to m.in. narzędzia wykorzystywane w gabinecie lekarskim jak pulsoksymetry, ciśnieniomierze czy stetoskopy, ale również sprzęt do użytku domowego. Z produktów dostępnych w szerokiej ofercie Novamed może korzystać cała rodzina. Wyróżnikiem przedsiębiorstwa jest jego przywiązanie do satysfakcji i zadowolenia konsumentów. Dzięki temu Novamed jest marką cieszącą się rosnącą popularnością i dużym zaufaniem. 


Novamed to nie tylko działalność komercyjna, ale również filozofia odzwierciedlająca odpowiedzialność społeczną. Przedsiębiorstwo od wielu lat aktywnie angażuje się w popularyzację wiedzy pozwalającej poprawić jakość i komfort codziennego życia. Prowadzi również działalność charytatywną. Novamed może pochwalić się także szczególnym osiągnięciem - w ramach akcji Czas Podwinąć Rękawy w 2012 roku w łódzkiej manufakturze został pobity rekord Guinnessa w liczbie pomiarów ciśnienia tętniczego. Każdy z wykorzystanych w próbie ciśnieniomierzy pracował nieprzerwanie aż przez 8 godzin co umożliwiło zapisanie się w kartach księgi rekordów. Novamed nieustannie rozwija swoją działalność umiejętnie czerpiąc również ze środków przeznaczonych na rozwój w ramach Unii Europejskiej. Wieloletnia współpraca z zaufanymi dostawcami i opinia rzetelnej marki pozwala łódzkiemu producentowi z optymizmem patrzeć w przyszłość.Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy