Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Medmess

Przedsiębiorstwo Medmess to wyspecjalizowany dostawca wyrobów medycznych wykorzystywanych w warunkach domowych oraz szpitalnych. Polska firma opiera swoją działalność o sztab zaangażowanych i doświadczonych pracowników dzięki czemu od wielu lat buduje swoją opinię przedsiębiorstwa rzetelnego oraz godnego zaufania. Gama produktów Medmess odpowiada stale zmieniającym się potrzebom pacjentów usprawniając ich funkcjonowanie i poprawiając jakość życia. 

Medmess - specjalistyczne wyroby medyczne 


Firma Medmess została powołana do istnienia w 1982 roku przez dwóch inżynierów - Wojciecha i Jarosława Kropaczewskich. Początkowo funkcjonowała pod nazwą Warsztat Mechaniki Precyzyjnej. Jej główna oś działalności obejmowała produkcję barometrów, mierników maksymalnego przepływu powietrza i ciśnieniomierzy zegarowych. W okresie zmian ustrojowych w Polsce przedsiębiorstwo uległo przekształceniu w spółkę produkcyjno-handlową. Nawiązało także liczne kontakty handlowe z zagranicznymi kontrahentami z krajów jak Stany Zjednoczone, Niemcy oraz Izrael. Baza nowych połączeń pozwoliła wprowadzić kolejne produkty na rynek, były to ciśnieniomierze elektroniczne, rtęciowe, glukometry, stetoskopy i sprzęt stomatologiczny. W 1994 roku nastąpił podział firmy, która przekształciła się w 2 niezależne przedsiębiorstwa - Medmess oraz Garmed. Takie wyodrębnienie pozwoliło na bardziej dynamiczny rozwój tych podmiotów. W późniejszym okresie Medmess stał się wyłącznym polskim dystrybutorem znanych firm jak Samsung, Lifescan, Owen Mumford. Dziś po niemal 40 latach od założenia Medmess jest jedną z czołowych polskich firm farmaceutycznych oferując najwyższej jakości sprzęt medyczny oraz wyroby medyczne. Szeroka gama produktów obejmuje m.in. ciśnieniomierze, glukometry, stetoskopy, termometry, testy diagnostyczne i drobny sprzęt medyczny wraz z akcesoriami. O reputacje i solidność marki dba kadra kilkudziesięciu wykształconych i doświadczonych pracowników zazwyczaj związanych z Medmess od kilkunastu lat. Warto także wspomnieć, że polskie przedsiębiorstwo funkcjonuje w oparciu o system jakości ISO 9001.2000.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy