Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Medicinae

Profil działalności Grupy Medicinae nieco różni się od konwencjonalnych firm farmaceutycznych. Przedsiębiorstwo skupia w sobie popularne marki Novativ, Heltiso i Bonatium wytwarzając je i dystrybuując na wyłączność dla Polskiej Grupy Farmaceutycznej. Medicinae prowadzi otwartą współpracę z aptekami w całym kraju dynamicznie dostosowując się do stale zmieniających się potrzeb rynku.

Medicinae - owocna współpraca z aptekami


Grupa Medicinae organizuje formaty współpracy, które pozwalają jej nawiązać kontakty z aptekami niezależnymi bazujące na wzajemnym zaangażowaniu. Apteki cenią sobie niezależność i indywidualne podejście, a także szeroką gamę produktów firmy, na którą składa się przeszło 2000 preparatów pochodzących od 100 producentów. Jednocześnie oferta ta jest nieustannie poszerzana i wzbogacana o atrakcyjne promocje. Wyroby firmy stworzone są dla pacjentów szukających przetestowanych produktów najwyższej jakości. Produkcja odbywa się z zachowaniem międzynarodowych standardów Good Manufacturing Practice oraz GHP. Do marek grupy należą dobrze znane i cenione Novativ, Heltiso oraz Bonatium. Medicinae dzięki swojemu ponad 30 letniemu doświadczeniu oferuje także sprawdzone wsparcie marketingowe dla przedsiębiorstw. Przedstawicielstwa Grupy Medicinae w Polsce podzielone są na 4 regiony, natomiast główna placówka firmy zlokalizowana jest w Łodzi.Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy