Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Alter Medica

Leki i suplementy diety oparte o formuły bazujące na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego cieszą się coraz większa popularnością wśród pacjentów. Również polskie przedsiębiorstwa farmaceutyczne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów - Alter Medica to jedna z najbardziej znanych firm w naszym kraju, która posiada w swoim portfolio bogaty wybór produktów stworzonych z surowców roślinnych oraz ziół.

Alter Medica - z pasji do roślin 


Alter Medica od początku swojego istnienia przykłada szczególną wagę do rzetelności, uczciwości oraz zaangażowania. W połączeniu z doświadczeniem oraz wiedzą pracowników firmy pozwala to oferować jej produkty cenione i chętnie wybierane przez pacjentów. Polityka jakości przedsiębiorstwa pozbawiona jest kompromisów, a jego wyroby pozbawione są obecności środków konserwujących. Alter Medica chętnie korzysta także z mniej znanych w naszym regionie gatunków ziół jak jagoda goji, korzeń kudzu czy brazylijska jagoda acai. Suplementy diety i kosmetyki tego producenta charakteryzują się więc unikalnym składem oraz właściwościami. Jednocześnie Alter Medica nieustannie dąży do poszerzania gamy dostępnych produktów w trosce o potrzeby swoich klientów. Marka jest ceniona szczególnie wśród osób prowadzących zbilansowany tryb życia, pragnących unikać nadmiernej ekspozycji na syntetyczne substancje chemiczne. Działalność producenta została doceniona nie tylko przez konsumentów, ale także przez branżę. Alter Medica może poszczycić się licznymi tytułami, nagrodami oraz wyróżnieniami. Najbardziej prestiżowe to m.in.: Statuetka Drzewko Życia, Medal Europejski przyznawany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, wyróżnienie Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii oraz Statuetka „Serce za Serce” przyznana przez Fundację im. Profesora Zbigniewa Religi.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy