Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty ASEPTA

Polskie przedsiębiorstwo Asepta od 1998 roku specjalizuje się w produkcji wyrobów opartych o lecznicze właściwości roślin oraz ziół. Firma w swojej działalności niezmiennie kieruje się hasłem "Zasilamy Naturą". Oferta Asepty obejmuje nowoczesne kosmetyki oraz suplementy diety chętnie wybierane przez konsumentów ze względu na swoje właściwości oraz przystępne ceny.

Asepta - harmonia zdrowia z naturą 


Przedsiębiorstwo farmaceutyczne Asepta wykorzystując tradycyjne receptury nie zapomina o innowacyjności. Firma jako jedna z pierwszych w Polsce promowała olejek z oregano korzystnie wpływający na odporność organizmu oraz procesy trawienne. Asepta chętnie korzysta także z innych mniej znanych surowców, do których należą m.in. kurkuma (wykazuje właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne), liść laurowy (stosowany na okolice stawów), granat (ma pozytywny wpływ na ciśnienie tętnicze) czy też oliwki (doskonała baza wszelkiego rodzaju kremów oraz maści). Wyroby polskiego przedsiębiorstwa od przeszło 20 lat powstają pod czujnym okiem wykwalifikowanych pracowników przy wykorzystaniu nowoczesnych technik produkcyjnych. Gwarantuje to ich jakość oraz powtarzalność oraz przekłada się na zadowolenie oraz zaufanie wieloletnich klientów firmy.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy