Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Fitomed

Wśród producentów bazujących o naturalne surowce w produkcji swoich preparatów wyróżnia się polska firma farmaceutyczna Fitomed. Przedsiębiorstwo bazuje bowiem na związkach i składnikach pozyskiwanych na terenie naszego kraju. Fitomed korzysta tym samym z różnorodności polskiej flory, której poziom jest jednym z najwyższych w Europie.

Fitomed - naturalna moc polskich ziół 


Polskie rośliny charakteryzują się wysoką zawartością substancji leczniczych - jest to spowodowane stosunkowo częstymi opadami, które obmywają rośliny pomagając wymieniać im komórki. Tym samym, zioła te pozbawione są zanieczyszczeń kumulowanych przez rośliny bytujące w bardziej suchym klimacie. Wiedza ta została wykorzystana ponad dwadzieścia lat temu przez założycielkę Fitomed - wtedy jeszcze realizującą doktorat w Instytucie Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk - Annę Kołodziejczak. Firma Fitomed początkowo oferowała linię preparatów do mycia włosów oraz ciała opartą o korzeń niezwykle popularnej polskiej rośliny - mydlnicy lekarskiej. Seria ta jest produkowana przez przedsiębiorstwo również dziś ciesząc się niezmiennie uznaniem oraz zainteresowaniem konsumentów. Portfolio Fitomed nieustannie poszerza się. Firma przeznacza środki na badania rozwojowe oraz rozbudowę swojego zaplecza logistycznego. Obecnie w ofercie Fitomed znajdują się produkty do pielęgnacji włosów i ciała, kremy, sera, esencje oraz olejki wysokiej jakości. Przedsiębiorstwo stawia także na relacje z klientami. Na stronie producenta prowadzony jest blog. Ponadto Fitomed posiada konta na popularnych serwisach społecznościowych jak Facebook czy Instagram.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy