Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty NAMI

Nami to produkty przeznaczone dla potrzeb całej rodziny. Kompleksowa oferta producenta obejmuje kosmetyki, wyroby medyczne oraz suplementy diety zarówno o działaniu miejscowym jak i systemowym. Dzięki swojej dostępności, ekologicznemu profilowi oraz dostosowaniu do indywidualnych potrzeb produkty Nami cieszą się stale rosnącą popularnością w naszym kraju.

Nami - codzienna recepta na zdrowy organizm 


Od ponad 20 lat Nami tworzy produkty pobudzające naturalne piękno i wspomagające utrzymanie zdrowia całego organizmu. Głównym celem działalności przedsiębiorstwa przez ten czas pozostaje poprawa samopoczucia swoich konsumentów. Realizację  umożliwia strategia oparta o konkretne założenia. Skuteczność i bezpieczeństwo określają wyroby Nami, a oparcie receptur o minerały i wyciągi roślinne determinuje ich łagodne działanie. Jednocześnie produkty producenta są przebadane dermatologicznie i zarejestrowane w europejskiej bazie Cosmetic Products Notification Portal (CPNP).


Mieszcząca się w Radzyminie spółka w portfolio produktów posiada wiele rozpoznawalnych marek. Jednymi z nich są olej z korzenia łopianu z ziołami antyalergiczny olej z uczepu trójlistkowego, a także linia szamponów na bazie serwatki mlecznej z ekstraktem z łopianu, uczepu trójlistkowego i pokrzyw. Oferta polskiej firmy dostosowana jest do potrzeb całej rodziny pomagając zachować zdrowie i dobre samopoczucie przez długi czas. Nami na przestrzeni ponad 20 letniej działalności dało się poznać jako przedsiębiorstwo godne zaufania zyskując nie tylko serca konsumentów, ale również uznanie w branży. Uznaniem tego są liczne nagrody przyznane spółce jak Statuetka Super Eco oraz Drzewka Życia przyznane za produkt olej z korzenia łopianu oraz serię produktów Magiczne Mumio. Rozszerzając swój zasięg Nami nieustannie modernizuje gamę oferowanych preparatów dzięki pracy naukowców. Przedsiębiorstwo wierne jest jednak zasadom etycznym nie prowadząc badań na zwierzętach w okresie testów.Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy