Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty MED PLUS

Med Plus to oryginalne przedsiębiorstwo farmaceutyczne specjalizujące się w tematyce kuracji bańkami. Firma od wielu lat jest jednym z największych propagatorów tej techniki leczniczej w naszym kraju. Med Plus dzięki swojej pozycji stał się obecnie jedynym producentem Bezogniowych Baniek Lekarskich wykorzystywanych w wielu rodzajach terapii.

Med Plus - powrót do korzeni 


Technika leczenia bańkami była wykorzystywana przez naszych przodków. Dziś po wielu latach zapomnienia znów staje się coraz popularniejsza stając się alternatywą bądź dodatkiem do farmakoterapii. Metoda działania baniek wykorzystuje prawa fizyki - tworzące się podciśnienie zasysa skórę do wnętrza bańki - tym samym w wyniku rozpadu drobnych naczyń krwionośnych powstaje krwiak. Uwolnienie takiej ilości krwi skutkuje odpowiedzią ze strony układu odpornościowego, który mobilizuje procesy obronne przeciwko toczącej się infekcji. Firma Med Plus już od ponad 20 lat specjalizuje się w terapii bańkami oferując najwyższej jakości produkty. Obecnie producent oprócz działalności w Polsce prowadzi także eksport na zagraniczne rynki. Metoda ta staje się bowiem coraz bardziej popularna. Leczenie bańkami może być w przypadku wielu chorób m.in. nawracających chorób dróg oddechowych, przeziębień, anginy, astmy oskrzelowej, nerwobóli, zapaleń stawów, rwy kulszowej, ostrego i przewlekłego bólu i wielu innych. Bańki bezogniowe oferowane przez Med Plus charakteryzują się ponadto wysokim stopniem bezpieczeństwa i łatwością stosowania. Pacjent nie musi się już także obawiać poparzenia, co mogłoby być dodatkowym stresorem. Produkty Med Plus zyskały sobie również przychylność środowisk branżowych - bezogniowe bańki lekarskie zostały nagrodzone złotym medalem na Targach Zdrowego Życia.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy