Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty MAGNAPHARMA

Działające prawie od 20 lat przedsiębiorstwo Magnapharma jest spółką pozostająca niezmiennie w 100 % w rękach polskiego kapitału. Oferowane przez nią produkty charakteryzują się cechami jak nowoczesna technologia produkcyjna, zbilansowany skład oparty o badania naukowe oraz skuteczność potwierdzona w warunkach klinicznych.

Magnapharma - pielęgnacja od podstaw


Spółka Magnapharma została powołana do istnienia w 2001 roku. Przez ten czas prowadzi swoją misję propagując zdrowy oraz zbilansowany styl życia. Oferta produktów przedsiębiorstwa jest wyjątkowo bogata. Znajdują się w niej m.in. kosmetyki pomagające uporać się z suchymi dłońmi i stopami, maseczki przeciwstarzeniowe oraz redukujące zmarszczki, a także preparaty o właściwościach ujędrniających i nawilżających. Przedsiębiorstwo dystrybuuje także odżywki do włosów i kremy z filtrem SPF. Nowoczesna gama Magnapharma zawiera także środki oznaczone certyfikatami ekologicznymi. Pozycja, którą zbudowała sobie spółka przez prawie 20 lat działalności pozwala jej prowadzić na wyłączność przedstawicielstwa znanych marek w Polsce. Należą do nich szwajcarskie firmy Permamed AG, Bioforce AG oraz hiszpańskie przedsiębiorstwo Intech Beauty Lab SL.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy