Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty AVET

W codziennej profilaktyce zdrowotnej niezwykle ważna jest odpowiednio dobrana suplementacja wspierająca funkcjonowanie organizmu. Avet to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji suplementów diety. Zróżnicowana gama wyrobów polskiego producenta dostosowana jest do indywidualnych potrzeb pacjentów pomagając im zachować zdrowie, dobre samopoczucie oraz witalność przez długi czas.

AVET - codzienne kroki do zdrowia 


Produkty AVET przeznaczone są dla osób z niedoborami minerałów oraz witamin. Przyczyny braku dostatecznej podaży tych związków w organizmie mogą być różne, jednak niezależnie od nich warto zadbać o ich dostatek. AVET oferuje suplementy diety w trzech głównych kategoriach: dla aktywnych, uroda oraz zdrowie i odporność. Obecność producenta na polskim rynku została doceniona przez grono zaufanych konsumentów. Polska firma może pochwalić się też nagrodami przyznanymi za swoją działalność jak Certyfikat Dobra Marka, Konsumencki Lider Jakości 2017 czy wyróżnienie Superprodukt w plebiscycie Dobre dla Diabetyka. AVET Pharma przykłada także dużą wagę do bezpośrednich relacji z klientami prowadząc m.in. profil na portalu Instagram.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy