Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty AVEFLOR

Czeska manufaktura Aveflor to wytwórca urządzeń medycznych, farmaceutyków oraz kosmetyków. Szczególnie ważne miejsce w portfolio produktów firmy zajmują te w postaci żelów oraz aerozoli. Przez lata działalności Aveflor pozostaje wierny swoim założeniom wykazując troskę o otaczające nas środowisko naturalne w trosce o lepsze jutro.

Historia pewnej czeskiej firmy


Od początku działalności Aveflor pozostaje rodzinnym przedsiębiorstwem opartym w całości o czeski kapitał. Jego główna siedziba znajduje się około 65 kilometrów od Pragi na granicy słynnego regionu turystycznego - Czeskiego Raju. Aveflor to firma zajmująca się nie tylko dystrybucją, ale również produkcją. Przez przeszło 20 lat działalności dała się poznać jako przedsiębiorstwo stabilne, rzetelne oraz godne zaufania. Dziś w ofercie czeskiego producenta znajduje się ponad 400 produktów z różnych dziedzin, a zarejestrowany w 2016 roku obrót handlowy spółki wyniósł 145 milionów czeskich koron. Aveflor posiada bogate doświadczenie na zagranicznych rynkach - aż 70 % produkcji firmy przeznaczone jest na eksport. Wiele z nich trafia do krajów Uniii Europejskiej, ale spółka posiada kontakty handlowe również w tak egzotycznych krajach jak Hong Kong, Irak, Kuwejt czy Arabia Saudyjska. Dalszy rozwój czeskiego przedsiębiorstwa opiera się o zasady od początku określające DNA marki. Dla Aveflor niezmiennie od 20 lat najważniejsza jest satysfakcja klienta, dostarczanie wysokiej jakości produktów oraz usług oraz dbałość o swoich pracowników. Równie ważna w tej filozofii jest ochrona środowiska naturalnego oraz działania proekologiczne. By poprawić standardy zarządzania produkcją Aveflor wdrożył międzynarodowy certyfikat ISO 14 001 dotyczący wszystkich etapów procesu wytwórczego. Aveflor angażuje się także w działalność społeczną wspierając liczne inicjatywy poprawiające ogólną świadomość zdrowotną społeczeństwa.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy